Jump to content

Upgrade na 4.1.11


Recommended Posts

1 minute ago, overkind said:

Може да те пошаље на први непрочитани пост. То ради.
Ја опет имам слично питање као и прошли пут: Поново видим постове у Дота 2, ЦС и осталим мулти подфорумима када клинкнем да ми прикаже "Непрочитани садржај." Може ли да се трајно подеси из којих се подфорума приказује нови садржжај, без да пратим сваки подфорум понаособ?

Дарк 2 тема рула :)

apsolutno - ako su sad nešto uradili a ono su uradili to - ili možeš da lupiš na forume da ih "followuješ" pa da na nepročitan sadržaj štikliraš da ti daje samo ono što followuješ, ili recimo možeš da ideš na filter na "forums" pa ti on ponudi opciju koji forums. Ili ove dve slike iz priloga:

slika.JPG slika2.JPG

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Лаки, муњо :) Фала ви.

Едит: Кул је опција да се сада сва наведена подешавања чувају под неким именом, а може да их буде и више. Свиђа ми се нови форум.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

i zasto nema broja stranica pored imena topika vec te salje na prvu stranu automatski kad kliknes na topik

da dodam - i dalje se rebuilduje baza za topice, postove itd, tako da veliki broj opcija možda nije aktivan. Na primer, unread content tj. view new content ne izbacuje sve što bi trebalo i to bi (makar kako je pre bilo) trebalo da se sredi kada se topici rebilduju. Možda bude isto i sa ovim što se ne vide brojevi stranice itd, ali može @Sa1Nt da me ispravi ako grešim.

Link to comment
Share on other sites

Прво сам се сморио ко коњ, а онда кад сам видео да имају црне теме и да нема више оног идиотлука са црвеном линијом и баговањем - супер!

И брзо ради, нема оног sudden laga при постовању или едиту постојећег.

Edited by brue
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam još isprobao neke advanced opcije, ali mi se čini da ovo radi onako kako je prošla verzija trebalo da radi. ;)

A super je i ovaj dark 3, mada mermer u pozadini malo smara... Jel može ta pozadinska slika nekako da se zameni client side?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Lex said:

Nisam još isprobao neke advanced opcije, ali mi se čini da ovo radi onako kako je prošla verzija trebalo da radi. ;)

A super je i ovaj dark 3, mada mermer u pozadini malo smara... Jel može ta pozadinska slika nekako da se zameni client side?

mislim da si za sada osudjen na to da biras jednu od one cetiri sto su u opcijama. videcu da makar jednu zamenim nekom solid color slikom.

Link to comment
Share on other sites

hvala na apgrejdu i apdejtu, pozdrav za imenjaka =o)

random opservacije
a) "onaj problem" sa last postom je resen, yay
b) edit polje u tamnoj temi vise nije belo, yay#2
c) prored je i dalje retardiran, al naviklo se vec na shift+enter, moving on
d) samo default tema prikazuje linkove subforuma u kontinualnoj liniji, sve ostale teme prikazuju subforume u dve kolumne (najociglednije u tech i entertainment grupi)...nije nacelno loshe, nego ne izgleda kao na defaultu/kao sto je bilo x godina pa je cudno
e) dark 1 ima limitiranu shirinu, za razliku od dark 2 i 3, nije bitno samo primecujem
f) +1 za lukinu opservaciju za mermer u dark 3, da je neka mono tamna podloga bila bi verovatno najbolja dark tema, ovako se drzimo keca kao proverene varijante

 

Link to comment
Share on other sites

Jutros me je nekoć crni mermer (zapravo neki kameniti pejzaž) dočekao u nijansama roze, pa sam shvatio da uvek može i gore, i vratio se na Dark 1...
Nije loša ona četvrta pozadinska na Dark 3, ali pošto nisam našao gde da je vratim u nijanse sive GOTO 10...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

i zasto nema broja stranica pored imena topika vec te salje na prvu stranu automatski kad kliknes na topik

Da se podsetiš o čemu se radi!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tortky said:

Sada sve postove pojedinačno izbacuje u unread, nema više grupisanja po temi - ovo baš smara. Da li je neko otkrio kako da grupiše sve kao pre?

možda se promeni kada se rebilduju topici, ali ideš na "show content items only", trebalo bi da je to to što hoćeš:

content items.JPG

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dule_smor said:

debil sam, kako se menjaju teme

U donjem levom uglu imaš Theme, pa tu biraš.

Na light1 je na dnu stranice na samoj sredini.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...