Jump to content

Tyranny - RPG by Obsidian


G!!!

Recommended Posts

pa odigrao sam jos malo vise, i realno mogli su se malo potruditi da toliki dijalozi imaju neku malo vecu svrhu :) 

ok ok kada pogledamo bethesdine dijaloge i tako jos neke, nema veze ne treba uzimati za zlo, ali opet mogli su biti malo svrsishodniji

posle nekog vremena, borba je poprilican clusterfuck i dalje, samo malo manji nego u POE, ne zna se ko pije a ko placa, AI ne postoji, svi se nabiju na gomilu i ne vidis ko sta radi, pa i potencijalno zabavan mikromenadzment se svodi da nemam pojma ko koga tu u stvari da prostite kara

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fajt ima cudan spike u tezini u ascencion hallu.  To su doduse prvi fajtovi sa 6-7 protivnika ako ne grsim. Dotle sam sve facerollovao na hard tezini, samo spamujem magije i to je to, nikakva taktika.

Dva poslednja fajta su me namucila.
Kul je sto dijalozi uticu na reputaciju, ali mislim da cak mozda i precesto dolazi do promena.


Ne svidja mi se postojanje toliko razlicitih skilova za magije, a svaki ima drugacije atribute (wits+ jos nesto mahom). Meni je zapravo POE fajt bio smisleniji (nisam igrao ekspanziju).

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se koncept magije, ali recimo pola tih akcenata nisam iskoristio ni jednom. 

Igra mi je prekrataka, I prelaka. Mislim I member Baldurs gate-a i odredjenih fajtova kad sam morao pre fajta da bacim tipa 7-8 magija, svaki lik da popije dva napitka da bi mogao da im prismrdim. Ovde se to zvodi na odpsavaj i gazi

Takodje mi nekako deluje da se sve prebrzo desava, Nema nekog laganog uzdizanja do moci, Od peona u igri postajes igrac prebrzo.

U pillarsima je glavni negativac bio los i nedovoljno motivisan. Ovde ga nema. Deluje mi kao da je isecena prica.


Precicu ga sigurno jos jednom uz Voices of Nerat nakon nekog vremena :/

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio da si ti vec igrac kada pocnes igru :) 

ne znam kakav je kraj mada kazu da je plitak, naveli su da igra ima nesto oko 20+ sati igranja, i kazu da je moglo i trebalo jos sadrzaja da ima

valjda cu stici do nove godine da zavrsim igru :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se baš dopala igra. I taman mi je dužina (mada ja volim kraće igre). Priča je odlična i dijalozi su sjajni. Šteta što nema više voice actinga, ali i ovako je odlično. Ovo je jedina igra posle FO2 da sam čitao sve dijaloge. Mislim da su odlično napisani. Na kraju sve odluke koje ste donosili tokom igre budu "izrecitovane" sa sve posledicama. Deluje mi da su se baš dosta potrudili oko pisanja igre. Fajt je bezveze, ali meni je to i onako sporedno uvek bilo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...