Jump to content

Whispers of the Old Gods - 3. Hearthstone ekspanzija


SavKe

Recommended Posts

To si se baš zajebao, ali jebiga sad, šta je tu je. Ja sam se isto zajebo što sam igrao od zatvorene bete, a nisam dao tada jebeni dolar da dobijem džabe zlatnog Gelbin Mekkatorque, i još ne mogu to da prežalim :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hteo sad da kupim expanziju, medjutim istekla mi kartica =) treba da cekam 2-3 dana da urade novu

tako da sam odlucio da ni ne kupujem. imam 3k+ golda + 13 free packova koje daju, ukupno 43. sasvim dovoljno (za pocetak) + imam dusta za 2 legendary-ja, a pashce i disenchant nekih nerfovanih karata.

steta jedino za cardback, ali ko ga jebe

Link to comment
Share on other sites

Mene boli uvo za cardback, ovaj mi se ni ne dopada...

jel znate da ako se kupuje preko amazona moze da se za dolare kupe Amazon coini (placanje u dolarima), pa za coine se kupe kesice... dakle usteda preko kursa EUR/USD plus 10% coina se vraca na account za ponovno trosenje...

evo ih i linkovi na kojima je objasnjeno:

http://www.trumpfans.com/how-to-purchase-hearthstone-packs-at-a-discount-through-amazon/


https://www.youtube.com/watch?v=sKQ_yYpvJCA

 

provereno radi, samo pazljivo sa karticom, treba malo sacekati da coini legnu na racun pa da se onda trose

Edited by bob.rock
dodatno objasnjenje
Link to comment
Share on other sites

Bob Rock, čitaj ovo i delaj brzo ako hoćeš murkaja, ima još vremena :D

http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/20743374537?page=3#59

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dvoumio sam se dugo dal da kupujem Old Gods, ali sto psy kaze ustekao sam 3300 golda plus 7k dusta sto mi je ostalo plus 13 free packova :) bice sasvim dovoljno, tako da odoh pametnije potrositi 50e :D

Btw. saznah danas na poslu da imamo neku instalaciju tako da me nema citavu sredu i pola cetvrtka kuci FeelsBadMan :(( makar cu da dodzujem lag i diskonekte

Link to comment
Share on other sites

ja dustovao samo visak, nesto mi zao radi kolekcije, kontam nece prigustiti. mada su sve zlante nerfovane instant pretvorene u dust. value.

@kruko ILI uopste NE dobijem legendarnu. pity timer is a lie

 

Blizzard nije blizzard ako ih ne iznenadi broj istovremenih logovanja :D

Link to comment
Share on other sites

Dustujte sve što je nerfovano obavezno, jer prosto ništa ne gubite, dobijate punu vrednost, uvek možete da za isti dust kraftujete nazad te karte. Plus u nekom trenutku ih možda povučete nazad iz Classic packova koji su uvek tu ( watch quest i brawl free packovi su classic).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 9k golda i nešto preko 13k dusta, plus po potrebi neke zlatne mogu da odu na mlevenje ako baš zatreba :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja ovako razmisljam - imam veliku vecinu karata koje valjaju iz Classic seta, uglavnom mi nedostaju legendary karte i poneki epic, slabiji sam sa Turnirom. Mogao bih da kupim i GvG karte da popunim kolekciju ali i nemoram, a sanse da otvorim neki legendary su mi male bez obzira na pity timer (dosada u Classic setu mi je najvise trebalo 29 kesica izmedju 2 legend karte).

Mislim da mi je bolje da kupim maximum koji mogu za novu ekspanziju, ekspanzija ima manje karata igrace se dugo i od viska sve sameljem u prasinu i napravim ono sto mi fali iz Classic/GvG-ja. U ovom trenutku je pitanje da li samleti zlatne karte ili ne, bez obzira na to da li su nerfovane ili ne (nerfovane karte cu samleti sve, lako ce se napraviti nove ako karte ispadnu igrive). Pitam se zato sto imam desetak rare karata u kombinaciji 2 normalne i 1 zlatna...

Sto se tice strimovanja otvaranja kako da se to uradi?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se zeznuo i nisam craftovao Murloc War leadera za vikend, kad ono jutros patch i zbogom Old murkeye za 400 dusta

https://eu.battle.net/support/en/article/breaking/20099962

NB: The quest that awards Old Murk-Eye will be removed on May 1, 2016. After this the card will be craftable, but will not be awarded by collecting Murlocs.

 
Upravo sam kraftovao War leadera koji mi je falio za Old Murk-Eyea i nije mi se pojavio , wtf?
Edited by eclctc
Link to comment
Share on other sites

105 000 ljudi trenutno gleda Krippa kako otvara packove

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Skrpih se nekog cthun druida na americi, prejak je, arakoa vrhunski taunt. Treba kraftovati onaj legendarni taunt sto se duplira kad Cthun ima preko 10attacka( sto se uradi do 4og turna)

Edit: inace kada sa doomcallerom prizovete novog cthuna(prethodni je umro), on nastavlja da se buffuje onda gde je prethodni stao. Sad sam bacio drugog Cthuna sa 29attacka. Amerika legend, here i come :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...