Jump to content

KlanRUR Street Fighter V turnir (28.02.2016.)


3LANCER

Recommended Posts

Moze li se igrati na nekom vasem arkadnom kontroleru ako se dodje/ucestvuje?  Odbojni su mi konzolni kontroleri i ne bih se najbolje snasao na njima pa zato pitam da li imate nesto raspolozivo u shteku za tu priliku ?

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Turnir je dobio zvaničnu podršku od strane Capcoma i obezbedili su nam nekoliko nagrada u vidu PC igara.

  1. mesto - Dragon's Dogma Dark Arisen
  2. mesto - Resident Evil Zero HD
  3. mesto - Devil May Cry 4 Special Edition

A tokom turnira igrači će moći da se regenerišu uz Monster Energy Drink.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

To me podseti na jednu anegdotu.

During the war, kad je u zgradi postojala buvara u kojoj su, pored regularnih automata, imali automate prerađene da umesto regularnih ploča imaju Sega MegaDrive (žeton nije bio život nego određeno vreme nakon koga se blokiraju komande, npr. 10 minuta), dolazili su neko dvoje klinaca (valjda brat i sestra ili tako neki rođaci) koji su igrali samo MK2, i uvek su birali Liu Kanga i Milenu. Igrali su sve fajtove tako što su oboje pritiskali napred napred noga, tako da je svaka partija bila Liu Kang koji radi flying kick i Milena koja radi propadanje, pa ko koga udari. SVAKA PARTIJA.

Posle nekog vremena dolaženja ih je smorilo :D

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Prijavio bih  se samo zbog druzenja, ali ja ne znam nista u vezi tog SF :(
Los sam u tim borilackim igrama, cak me k0baya pokidao u MK:Komplete :D

dođi da se družimo a ako odlučiš da se prijaviš možda i pobediš nekoga, nikad ne znaš! :)

To me podseti na jednu anegdotu.

During the war, kad je u zgradi postojala buvara u kojoj su, pored regularnih automata, imali automate prerađene da umesto regularnih ploča imaju Sega MegaDrive (žeton nije bio život nego određeno vreme nakon koga se blokiraju komande, npr. 10 minuta), dolazili su neko dvoje klinaca (valjda brat i sestra ili tako neki rođaci) koji su igrali samo MK2, i uvek su birali Liu Kanga i Milenu. Igrali su sve fajtove tako što su oboje pritiskali napred napred noga, tako da je svaka partija bila Liu Kang koji radi flying kick i Milena koja radi propadanje, pa ko koga udari. SVAKA PARTIJA.

Posle nekog vremena dolaženja ih je smorilo :D

iju ladno se sećam tih automata što su bile sega igre pa prestane da šljaka kad prođe neko vreme :))

 

Link to comment
Share on other sites

Logitech nagrada iznenađenja više nije iznenađenje: pobednik turnira dobija G602 miš! (vrednosti oko 100 evra)

Biće i Monster nagradica za gledaoce na Twitchu, a Capcom nam je dao još jedan primerak Resident Evil 0 HD za koji će tokom celog dana biti otvoreno prijavljivanje pa ćemo dobitnika izvući random.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Sry na ispali, gledao twitch koliko sam mogao, falio je cast :) gg

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

hvala! haha to je tacno za cast, razmisljali smo i o tome al bi logisticki bilo malo teze. Ideja je bila da vidimo sta uopste mozemo da uradimo :)

Probacemo cast varijantu sad za HS turnir pa cemo videti da bude praksa za nadalje :)

hvala! haha to je tacno za cast, razmisljali smo i o tome al bi logisticki bilo malo teze. Ideja je bila da vidimo sta uopste mozemo da uradimo :)

Probacemo cast varijantu sad za HS turnir pa cemo videti da bude praksa za nadalje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...