Jump to content

6.86


dovlaa

Recommended Posts

@Hijavata

Lvl16 LD sada

- Spirit bear damage = 65
- Spirit bear ms = 350
- Rabid duration = 30
+ Rabid ms% = 25
- True form hp bonus = 900

Lvl16 LD pre:

+ Spirit bear damage - 73
+ Spirit bear ms = 380
+ Rabid duration = 50

- Rabid ms% = 20
+ True form hp bonus = 1000

Bar sto se late game-a tice skoro sve je isto, mozda je cak malo nerfovan, zavisi kako ispadne ta nova magija. Dobra stvar u early game-u je sto mozes da nabudzis Spirit bear i Rabid i mnogo si brz a Rabid ti traje duze. Ako ova nova magija bude prekidala TP, pa da imas neki nacin da prekines tp koji nije pray to rngsus. A i mozes da spasis medu ili sebe kada bezis.

@Starbak

I na sve to +200 range na hook :D

 

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

i da, ono sto je jako primjetno jeste da su toliko krenuli u buffovanje heroja, da se nerijetko vidi da se u ulti/ili neki spell adduje neka vec postojeca basic magija (citaj: void, druid, pudge) i onda se otvori prostor za jos jednu.

ja evo opet ne znam u kom smjeru ovo ide haha

Edited by SchKabBio
Link to comment
Share on other sites

@shpanac, mislim da je tiny craggy izraziti nerf, mali milion puta mi se posrao u facu sa onim preattack stunom a ovako kada attack landuje on moze lagano i da padne, mislim isto kao i axe kad je dobio taj change na pasivnu, aktivacija preland/postland=live/die

ne znam sto huskara onoliko nerfase kad heroj sam po sebi ima par teskih countera

Link to comment
Share on other sites

Meni je najvise zao sto nema vise " courier express "-a.  Ja tako zovem to. Kad me iznerviraju kupim 100 kurira i idemooo

da ne igra izvesni "mohr" sa tobom u ekipi često? :))

ja to u zivotu nisam uradio niti planiram :),krajnje sam fer igrac ako su i ostali fer ali mi je cesto dovoljna 1 rec na ruskom da odem afk u ez dobijenom gejmu :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je najvise zao sto nema vise " courier express "-a.  Ja tako zovem to. Kad me iznerviraju kupim 100 kurira i idemooo

da ne igra izvesni "mohr" sa tobom u ekipi često? :))

ja to u zivotu nisam uradio niti planiram :),krajnje sam fer igrac ako su i ostali fer ali mi je cesto dovoljna 1 rec na ruskom da odem afk u ez dobijenom gejmu :D

Više sam mislio da prisustvuješ takvoj sceni :)

Meni je najvise zao sto nema vise " courier express "-a.  Ja tako zovem to. Kad me iznerviraju kupim 100 kurira i idemooo

da ne igra izvesni "mohr" sa tobom u ekipi često? :))

Hehe ne :) jbg previse dote mi udarilo u glavu i nemam vise zivaca ja za to :) presao sam na heartstone :)

pametno - i ja bih to igrao samo kada me ne bi mrzelo da "učim" 500 karata.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...