Jump to content

Elder Scrolls Online


Recommended Posts

Ima li neko da aktivno igra ovo? Cuo sam da je release bio kompletan fail ali da je sad nakon godinu dana dobar deo igre 'sredjen' i da je super. Pricao sam sa nekim streamerom jedno dobrih pola sata i kaze decko da je graficki dobro optimizovana i da lepo radi. Content sto se pve tice nije ni blizu wowa jos ali da polako teze ka tome da to srede posto dev tim ima oko 500 ljudi koji aktivno rade na igri. Comment..

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pa jel bolje da se kupi TES Skyrim ili elder scroll online?

Realno me prica ni ne zanima toliko. Zezao bih se po mapi i podizao lvl svom heroju. Msm koliko sam cuo ukinuli su pretplatu tako da sada samo jednom trebas da je kupis i to je to. Zato me i zanima dal je bolji skyrim za to zezanje ili tes online....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

TESO je svakako bolji nego što je bio pre. Sada apdejtovi dolaze mnogo češće, kao i ekspanzije. Za par meseci će uraditi neke radikalne promene, kao na primer da uklone level cap (tehnički ćeš moći da otključaš sve u igri). Sada je igra u "buy to play" fazi (kupiš jednom i igraš koliko hoćeš) ali postoji i pretplata koja ti daje crown poene da bi mogao da kupuješ stvari u in-game prodavnici, ali mnogo važnije, otključava ti sve DLC-ove. U suprotnom, DLC-ove moraš posebno da kupiš, što je po meni najlošija činjenica u vezi TESO. Ako ti to ne smeta, tj. ako hoćeš samo da se zezaš, imaš da kupiš osnovnu igru na G2A.com za 10-ak evra

Ako mene pitaš, bolje ti da kupiš TESO nego Skyrim zato što je TESO MMO i zato što se stalno menja i poboljšava dok će Skyrim ostati takav kakav jeste. Ako voliš isključivo single-player igre, onda je ok da uzmeš Skyrim, ali ove dve igre se prilično razlikuju. U TESO možeš da radiš mnogo više različitih stvari i da, ako ti se igra svidi, nastaviš da je igraš kroz DLC-ove i/ili da uđeš u neki guild i da se onda dalje zezaš sa drugim ljudima. Skyrim je ipak nekako statičan, linearan i ima kraj. Ako se ipak odlučiš za Skyrim, onda isprati rasprodaje na Steam-u pošto često bude na prilično velikom popustu i obavezno kupi verziju koja dolazi u paketu sa svim ekspanzijama i add-onovima.

Što se tiče priče, Skyrim ima dobru priču ali, kao šro rekoh gore, ima kraj. TESO takođe ima izuzetne priče (da, ima mnogo različitih priča koje se prepliću), tako da mislim da ćeš svakako mnogo više uživati igrajući njega. TESO je takođe lakši za igranje zbog pojednostavljenih kontrola.

Odluka je ipak tvoja. Ja sam ti dao nekoliko informacija koje će ti možda olakšati da izabereš šta tebi više odgovara.

Ako se ipak odlučiš za TESO, javi mi se pa možemo da igramo zajedno :)

Link to comment
Share on other sites

Cek cek, kako sada 60 dana? Zar nisu ukinuli pretplatu? Sad bi trebalo da bude samo da se kupi igra i to je to. U pocetku je bila pretplata, ali posto je igra bila fail, ljudi nisu produzavali pretplatu... Mada je bilo i ljudi koji su nastavili da je igraju. Bar sam tako procitao negde....

Послато са Lenovo TAB 2 A8-50F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...