Jump to content

Течна вода на Марсу


brue

Recommended Posts

КИТАПЛЕМЕНИТА ДОК РУСИ НЕ НАПРАВЕ МАГНЕТНУ ПРАЋКУ СЕРЕМ ИМ СЕ У ТОН ФИЛМОВЕ МИСЛИМ СВЕМИРСКЕ ЛЕТОВЕ ЈЕДУ ГОВНА МРЗИ ИХ ЈЕБЕМИМАТЕР ЛЕЊУ СЛОВЕНСКУ ПРАВОСЛАВНУ СЛАВА ИХ ЧЕКА А ОНИ СЕ ЗАЈЕБАВАЈУ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ТАКО ЈЕ ДУЛЕ НИЈЕ ЛАКО БРИНУТИ О ЊИОВИМ НОВЦИМА ИЗ ДАНАУДАН

И ЈОШ НЕШТО ДУЛЕ ТРИ НЕЂЕЉЕ КРВИМЈЕБЕМ САМ У НЕКОМ ПОСЛУ ТРУД ТРУД И ДОКЛЕ ВИШЕ ИМА ЛИ ЛЕБА ЗА ЏОА ПЛАМЕРА ЈЕБЕМУКУРАЦ!!!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ово је битна вест због оног крајњег дела текста - ако има воде, у течном стању, онда постоји и већа вероватноћа (у односу на потпуно суве планете и тела) да има и живота и/или трагова живота. А онда ако у једном систему на чак две планете има текуће воде и живота, онда је једноставно немогуће да је само ова планета, односно систем, толико уникатна. Онда нисмо изузетак, него правило. Након тога нема сметње за оправдано и изводиво истраживање свемира /не само са великим антенама/.

 

Лично мислим да ће наћи не само трагове, него и живот на неким дубинама, где је живот могао да се прилагоди неким тотално другачијим условима него што су то првобитно били (има површинске воде, скоро је нема, има магнетног поља, нема га итд). Требали су да пошаљу следеће године и неки ровер да пробуши болесно дубоку рупу у тлу Марса, али не знам шта је са тим било.

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Poslali su ga, ali niko nije smeo da javi šta je stvarno pronašao.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...