Jump to content

PES 16 ONLINE CRACK


lancemi3d

Recommended Posts

Jel moguce da nema tema za PES? :D 

U svakom slucaju preko ovog linka mozete da skinete PES i igrate ONLINE kao i prosle godine, pise na linku koji cu dati kako sve da se odradi ali ako neko ima neki problem nek javi ovde. Ja testirao i radi sve normalno!

 

 http://www.mpc-g.com/pes-pro-evolution-soccer-2016/[/code]
Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Jel ima negde link samo za taj online crack ili mora baš ta verzija pesa da se instalira?

ja sam iskoristio Fix na RELOADED verziji od skidrow-a cini mi se, e sada nisam siguran da li mozete da igrate jedno protiv drugog ako nemate istu verziju, tacnije da li je ta RELOADED verzija takodje v1.01 kao sto je pomenuto ovde na ovom sajtu.

U svakom slucaju jedini je minus to sto ti profil ne ostaje, vec uvek pravis novi, ne mozes bas da se takmicis u divizijama osim ako ne gasis PES i gazis, a opet cim izadjes iz igre pravis novi akaunt i ides iz pocetka. Pitao sam na sajtu da li ce se to promeniti i rece mi ovaj da KONAMI brise accountID-ove i da ce verovatno tako biti uvek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Citao sam po netu da je novi PES konacno dobar, i da je bolji od nove fife ? Kako se vama cini ?

Bilo bi dobro da se istrazi zasto dosta Srba, i ja izmedju ostalih, uopste nemamo pristup PES 16 na steam :) drugar mi je govorio da je to upravo kao kazna ovoj pirateriji koju opet promovisem a bila je aktuela i za 15-icu, ali sem njegove reci ne mogu da tvrdim zasto je to tako

Link to comment
Share on other sites

PC verzija je portovana sa PS3/X360 umesto sa nextgen konzola, tako da je grafika mnogo lošija nego na npr PS4.

Gameplay je mnogo bolji nego ranije, igriviji je od 15ice, ne treba više igraču 5 minuta da primi loptu i pošalje pas. Nekako je brži, a opet sličan 15ici po pitanju kvaliteta simulacije. Sve u svemu dobar pes i sigurno ću ga igrati.

Online fix radi, jedino što stvarno smara što svaki put moraš da praviš novi profil.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

na laptopu na kom sam igrao 2015 na high, u hdu, preko tva mi se desava ista stvar kao i prosle godine. igra kad je instaliram radi uzasno i izgleda uzasno, ima ogroman input lag. prosle godine sam instalirao neki dodatak za menjanje rezolucije koji je sve sredio, sada ne uspevam. dajte neki tip

 

edit: pokusacu sa ovim reshade-om. moram da nabavim ps4, povraca mi se

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Konačno probao, nekoliko 1v1 partija, vrlo moguće best PES ever.

Grafika mi je konačno prihvatlija, gameplay skroz dobar. U bezgraničnoj, sebi svojstvenoj želji da mu nađem manu, jedno me malo iznerviralo što su nekako padali previše glupi golovo kad se lopta centrira ili doda sa strane, pa se odbrana malo gubi i uteruje nekad sama sebi, a ne reaguje normlano. To je sve. Skroz, SKROZ dobat pes, jedva čekam da se skupimo malo za 2v2.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

okej, resio sam da instaliram na kompu, posto imam 24'' monitor i kapirao sam da ce biti dovoljno. 1080rez, high, sweetfx hd mode iz ovog pesedita. izdrkavanje kako izgleda. kada sam tek instalirao radilo je ko kurac, ali je srecom vsync i triple buffering na on resilo stvar :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...