Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
4 hours ago, sttevann said:

Postoji li opcija da se odradi ignore odredjenih topica? Ili samo mozes usere da ignore?

 

možeš da filtriraš čitave kategorije iz prikaza na home ekranu, možeš i da napraviš custom filtere u new contentu praktično kako god želiš (topice iz jednog dela, topice nekih usera, kako god) - ali da na primer otvoriš "World of Tanks" deo pa u njemu da štikliraš topice koje ne želiš da gledaš, koliko mi je poznato, ne može.

Link to comment
Share on other sites

hrom je default na nexusima.

taj problem imam od one pretposlednje verzije foruma.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

S obzirom da smo postigli nadrealan nivo asocijalizma, i niko vise nikome ne cestita rodjendan, mogao bi se vratiti content count za postove u Zoo vrtu. Mi kontent mejkeri u tom delu foruma smo ponosni na nas trud i zalaganje, te stoga bi ovo predstavljalo podstrek, doduse minimalan, ali ipak podstrek za vecu identifikaciju sa komunom i povratnu spregu za generisanje jos vise kvalitetnog kontenta.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manager said:

ko je bese sam sebi otvorio topik za rodjendan?
ili je  neko glasao sam za sebe na topiku za najveceg cara foruma? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

U osnovnoj bio izbor za predsenika odeljenja. I sad, neka riba i ja smo smo kandidati i demokratski glasaju svi. 16 muskih, 15 zenskih. Ja glasao za nju prvi (jer sam mislio da je glupo da glasam sam za sebe, i da ce ona za mene), no kad je ona dosla na red glasala je za sebe i pobedila me 16 15 ssi kmij

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
8 minutes ago, fushi.ryuu said:

Ova nova fora sa novim postovima koji se izlistavaju u beskraj na dnu foruma mi se jako ne dopada i vizuelno, a i funkcionalno - sad mi je "mark site read" dugmence baš daleko.

Može li to nekako da se ugasi u podešavanjima, makar i sa moje strane?

hm ... imaš mark site as read i gore desno :)

a meni u svakoj temi ne učitava u beskraj već ima "load more" a odmah pored njega je i "mark as read".

plus u tom segmentu ništa nije menjano od prelaska na 4.0 - jel to počelo skoro da ti se događa?

Link to comment
Share on other sites

Sačekao sam neko vreme od ukidanja pluseva i minuseva, da bih mogao iz realne perspektive da ocenim koliko mi zapravo nedostaju i moram da priznam da je odgovor da mi nedostaju poprilično.
Jednostavno imam utisak da teže konzumiram sadržaj foruma, tj. teže razlučujem šta je bitno, a šta nebitno. Takođe, imam utisak manjeg stepena uključenosti u sam forum, jer postoji mnogo situacija u kojima slaganje/neslaganje sa nečim ne zahteva pisanje celog posta (quote bi bio veći od novog sadržaja i samo bi bila narušena preglednost foruma), već je bilo dovoljno lupiti taj plus ili minus, a toga više nema.

Tako da, lično, voleo bih da se reputacija vrati na forum. Mislim da je bio bitno bolji sa njom.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...