Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

što da ne, kao što smo i napisali to ćemo odlučiti svi skupa u skladu sa time da li nam se dopadne ili ne.

ja i dalje tražim neki mod koji ne mogu da iskopam da daš razlog za reputaciju pored samo "lupanja" plus i minus, da bi imalo malo više smisla, ali mi ne uspeva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni ne radi na firefox-u, dok je na hromu sve ok.

kad pokušam da otvorim forum na ff izbaci sledeći error:

 

The page isn’t redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

    This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

pitanje

nekad je "logika forumskog koda" bila da moze da se ubaci nekoliko spoiler tagova  u 1 post odvojeno

tipa moglo je da se izvede

"<tekst posta>

spoiler tag open

<tekst samog spoilera>

spoiler tag closed

 

<jos teksta posta>

 

novi spoiler tag open

<tekst samog spoilera>

novi spoiler tag closed"

 

sada sam upravo pokusao tako nesto da napisem i umesto toga mi je forum napravio konstrukciju da je sve nakon prvog spoiler taga u velikom spoiler tag a unutar njega je drugi level spoilera, ali intermedijerni deo "jos teksta posta" nije napolju nego je unutar prvog spoilera....
 

otkad se to promenilo i zasto? =oD

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmmm let's give it a go

 

znaci kucam random stvari

i onda zatvorim spoiler

i onda jucam jos random stvari

i otvorim novi spoiler

 

i onda tu jos nesto kucam

i pitam se who was phone

 

 

da

problem je u tome sto ne koristim spoiler ikonicu nego uvek kucam ruchno [.spoiler] [./spoiler]

kad se kuca rucno dobije se ovo iz prethodnog posta

Spoiler

znaci treba da koristim ikonicu u editoru (koja ima ogavni efekat stavljanja sve u belo na dark1 skinu)

kako bi imao odvojene spoilere

Spoiler

bla truc levo desno

mnjeh

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Logovanje s telefona i dalje češće ne radi nego što radi, kad ćete da popravite to? Btw neću da koristim tapatalk.

Inače sam uočio pravilnost da forum u mobilnoj verziji izbacuje greške kad god pokuša da otvori bilo koji topik koristeći "go to latest unread post" umesto skakanja na konkretnu stranicu topika, što može da se zaobiđe, ali zajebancija s logovanjem prolazi samo posle mnogo uzastopnih pokušaja

Link to comment
Share on other sites

SSD već postoji!

biće neki upgrade foruma uskoro, pa ćemo da vidimo dal' će ti se rešiti makar deo ovih problema.

Što se logovanja na fonu tiče, primetio sam neku "zakonitost" koja kaže da ako se logujem u DVA browsera na kompu (nekad mi se to desi) automaCki me izloguje sa fona. Dok sam logovan u jednom na kompu, ulogovan sam i na fonu bez problema.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...