Jump to content

UPGRADE FORUMA - danas (četvrtak) - 23.07.2015


Recommended Posts

dobro je, mislio sam da se samo ja tesko navikavam na promene:)

lol, jedva sam nasao create new toipic opciju:)...makar na nauci nemam start new topic opciju, neko moram da idem na onaj plus i create new contest

​sredjeno :)

Link to comment
Share on other sites

Veći je problem to što na tom skinu nema teksta.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

a ima i signi?

rurdark2.thumb.JPG.e7cdd2f322e22540443c7

Sori, zaboravio da kažem sa telefona. Jeste to namerno isključili?

Plus ne mogu da odem na poslednju stranicu topika, nego moram da akam next do besvesti.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moguce moguce, probaj da upgradeujes ako ima dalje :)

​Guglao sam, izgleda da se problem desava kod IPB 3.4 ili vecem s Tapatalkom i izgleda nekim Samsung telefonima, ali moguce i kod drugih. Ono sto je dobro jeste sto postoji jednostavno resenje - uninstall i ponovo install aplikacije i sve radi kul. Doduse imam neki subjektivni utisak da mi ucitavanje radi sporije, ali aj videcemo jos. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ima teksta ali je odvratna boja.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Oh hai...

dark 1 ima deformisane avatare i tekst je 'tardisano sitan

dark 2 ima ok tekst i avatari nisu deformisani ali zašto su kružni nije mi jasno...

uglavnom, sve nekako odiše neiskorišćenošću prostora i prazninom, pogotovo na ogromnom monitoru, možda je na moblinima lepše...prored između linija zašto je double spaced? može li to da se isključi, podesi za sebe?

 

NO

novi forum totalno mrzi operu, ua za to

ne može da se postuje uopšte iz opere, quick reply ne daje text enter window nego samo ovaj "drag files to attach" line...a kliktanje na reply to this topic na vrhu strane ne daje ništa (ovo sve u operi jelte, tj staroj "pre-novi skin za chrome koji ne treba da postoji" verziji)

i onda, kad sam na kraju uzeo chrome da bih postovao ovo, onda je text enter window i dalje crn tekst na beloj pozadini u obe dark teme sto tek bode oči za dve medalje...

 

uglavnom respekt za rad i ažuriranje (mada mi se bljuje od još veće social media integracije), nadam se da ovo "work in progress" stanje neće da potraje još dugo

edit

ah da, gde je no homers nestao?

edit 2

lol "posted just now."..jel to feature da je odstranjeno vreme postovanja u satima i minutima, 24h format bez am i pm? jesmo svi postali americke tinejdzherke?

Edited by Kole
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Може ли овај део испод аватара (број постова, статус итд) да се ауто-хајдује за краће постове? Или да се можда стави аватар лево, а подаци сви (ник и остало) одмах поред, тако да тај део буде мало шири него сад, али драстично ужи. Овако док искролујем једну страну добијем упалу мишића. Мислите на наше здравље!

Link to comment
Share on other sites

Ipak smo mi ljudi u godinama! Kao što kaže Kole, fale pojedini delovi foruma.

Takođe, posle novog posta ili editovanja starog, stranica se zumira za nekih 20% na telefonu. Kad se završi sa postovanjem mora da se odpinčuje nazad (dark 2 tema).

 

Takođe, brojevi stranica ne liče ni na šta:

screenshot2015-07-26-09-.png

 

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobar deo ovih problema je rešiv, što je OK. Mislim da ću danas srediti to sa "pitanjima i odgovorima" i vratiti delove foruma da budu regulare.

Ovo oko fonta, boja itd je u jednoj meri rešivo, videćemo šta potencijalno nije.

Meni iskreno najviše smara nedostatak starog mobile skina tj. šta god da je bio, videću da li ima da se vrati, jer ovi novi iako su responsive i donose brojne nove opcije (koje neki vole, tru story) meni je stari bio bolji.

Za avatare i ostalo ću isto proveriti.

Ja inače koristim Dark 2 trenutno, dopada mi se kako izgleda al' ne provaljujem da ima previše slobodnog prostora, dosta deluje "nabijeno" sve, na fullHD. Da ne pričam na onom Dellu što je 2560 u redakciji.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...