Jump to content

ARK: pricajte


Recommended Posts

Uzeh igru juce, seo da probam :D I tako ja probavao 2h, ubio me neki prcvoljak od dinosaurusa, udavio sam se, ubila me kornjaca 2x, otrovah se sa bobicama I umreh od gladi 2x :D toliko o mojim avanturama. Svidja mi se igra, mada mi deluje da je malo vise zahtevna u odnosu na druge sandbox igre, igram pretezno na low detaljima :( ali I pored toga, uspeo sam da izgradim "kolibu" koju ceka samo krov :D I sve bi to bilo dobro da sam upamtio na kom sam server igrao >_<

Igra li jos neko ovo ili mozda planira?

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Dobra je igra, pohvala za ekipu što su je napravili.

 

Pojavili su se niotkuda.

Lansirali igru i pokidali.
Ništa se ne zna o razvojnom timu.

 

OK, možda stoji iza njih neka "siva eminencija" (rekli su da će uskoro objaviti ko je tim) ali su generalno jedna od uspešnijih stvari bez nekog prejakog izdavača i marketinga. 

 

Plus, ukrotiš dinosaurusa pa ga jašeš, how cool is that? :)

Link to comment
Share on other sites

Igra je tezak grind. Ali stvarno tezak grind. Znaci treba ti ekipa koja ce sa tobom da bleji ko onomad mi u Rust-u da bi ista postigao u dogledno vreme. Tipa, vreme koje ti treba da pripitomis dinosaurusa je od pola sata do desetine sati. A kolicina hrane i narkotika u desetinama i stotinama. Ali epic momenti kad te juri Alpha T-rex kojeg si agrovao iz neznanja i ti mislis da si se spasao jer si projurio kroz krdo Triceratopsa da bi samo saznao da je deset njih postalo rucak za istog u tih 10s i da ti jos juri.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Istina za ovo sto je Vudi rekao, igra je prezahtevna, na netu ono sto sam uspeo da procitam je taj nedovoljno istrazeni unreal 4 endzin, pa samim tim valjda ni optimizacija nije na nivou (izvor: web) :D

Spustio sam rezoluciju na 1600x1050 i bolje radi, sada su mi i detalji na medium tho.

Pekare i to si u pravu, potrebno je da se covek posveti i grinda poduze vreme da bi nesto postigao, da ne spominjem kako se hrana konstantno kvari :D

Sve u svemu, ako neko hoce da igra neka se javi! :)))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Sad se ubacujem u diskusiju iako nemam igru, planirao sam da je uzmem za summer sale ali sam cuo da je optimizacija i dalje veliki problem ja sam je preskocio. Primera radi, decko koji ima bruka komp(citaj i7-icu dobru, dobru grafu) ne moze da ima preko 30fps ili tako nesto. To je u principu i jedini minus za koji sam cuo sto se igre tice, isto tako i da se developeri trude oko igre i da i to uskoro nece biti problem. 

Sto se tice sale-a, koliko sam obavesten bice opet steam summer sale sad u avgustu, gde ce igra vrv opet imati bar -17% discount sto mu dodje negde tacno 20e(23$). 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzeh igru juce, seo da probam :D I tako ja probavao 2h, ubio me neki prcvoljak od dinosaurusa, udavio sam se, ubila me kornjaca 2x, otrovah se sa bobicama I umreh od gladi 2x :D toliko o mojim avanturama. Svidja mi se igra, mada mi deluje da je malo vise zahtevna u odnosu na druge sandbox igre, igram pretezno na low detaljima :( ali I pored toga, uspeo sam da izgradim "kolibu" koju ceka samo krov :D I sve bi to bilo dobro da sam upamtio na kom sam server igrao >_<

Igra li jos neko ovo ili mozda planira?

​Ako hoces da igramo zajedno javi mi se na skype- ravnogorac_

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Par drugova me cima sad da uzmem ARK, kaze ce blejimo svi na nasem serveru itd...

Ali cak i sa ovim Humble Monthly bundle-om nisam siguran vredi li uzimati, pogotovu sto je monthly bundle bio malo weak zadnja dva meseca.

pa možeš da ga canceluješ, jelda? uzmeš ark i onda otkažeš pretplatu za naredni mesec?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...