Jump to content

[Kupujem] Dota2 acc, 4500+ MMR


Recommended Posts

Ne pise [iznesi svoje cenjeno misljenje o kupovini]  niti [Moralisanje o kupovini] a niti sam u postu napisao da mi treba glasanje o ispravnosti kupovine acc-a. Tako da ako zelis da budes attention whore budi na nekom drugom mestu plz, a ne na "DOTA OGLASIMA" u kojima btw spamujes...  Cheers

 

P.S. Kupicu drugi ako "obrnem" , ez as dat. 

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

acc je za mog ortaka koji radi u dubaiu , ne znam sta vam nije jasno ni sta vas inspirise da kenjate. covek radi i nema vremena da igra i leveluje acc ni da grinduje mmr da bi igrao sa nama. a ti hajvanvata i ostali inteligentni i high mmr igraci i strucnjaci ne znam zasto brinete toliko ? da li je sav problem dote u tom 1 acc-u koji uzimamo da bi mogli stari drugari da igraju 2-3 partije uvece? a za mmr ljudima iz nase ekipe ne brini. nismo iskompleksirani zbog igre a smanjivacemo mmr jedni drugima a i ni ne planiramo da ikome kvarimo uzitak. a idiot si ovde ispao samo ti , neka te mama i tata nauce da to sto imas ruke ne znaci da mozes da seres i insinuiras razne gluposti nije ti ovo twitter nit su ovde samo bezglavi hipsteri koji gledaju kako da im poraste e-pen...

 

*ako moze neki admin da delete ovaj oglas posto je izgleda nemoguce bilo sta uradiri u srbiji bez 2-3 analiticara i njihovih nevaznih,nepotrebnih i pogresnih misljenja.

Edited by zyllion
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

acc je za mog ortaka koji radi u dubaiu , ne znam sta vam nije jasno ni sta vas inspirise da kenjate. covek radi i nema vremena da igra i leveluje acc ni da grinduje mmr da bi igrao sa nama. a ti hajvanvata i ostali inteligentni i high mmr igraci i strucnjaci ne znam zasto brinete toliko ? da li je sav problem dote u tom 1 acc-u koji uzimamo da bi mogli stari drugari da igraju 2-3 partije uvece? a za mmr ljudima iz nase ekipe ne brini. nismo iskompleksirani zbog igre a smanjivacemo mmr jedni drugima a i ni ne planiramo da ikome kvarimo uzitak. a idiot si ovde ispao samo ti , neka te mama i tata nauce da to sto imas ruke ne znaci da mozes da seres i insinuiras razne gluposti nije ti ovo twitter nit su ovde samo bezglavi hipsteri koji gledaju kako da im poraste e-pen...

 

*ako moze neki admin da delete ovaj oglas posto je izgleda nemoguce bilo sta uradiri u srbiji bez 2-3 analiticara i njihovih nevaznih,nepotrebnih i pogresnih misljenja.

[roflmao]

Ako igras sa prijateljima racuna se party MMR (dakle nikakve veze nema sa solo MMR-om), a posto niste iskompleksirani onda moze da igra i bez ranka.

  • Upvote (+1) 2

fml

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Ako igras sa prijateljima racuna se party MMR (dakle nikakve veze nema sa solo MMR-om), a posto niste iskompleksirani onda moze da igra i bez ranka.

pa mislim da nigde nije ni napomenuto da je solo mmr vec je samo napisano mmr :D

 

necu na hladjenje samo da razjasnim situaciju :D

Link to comment
Share on other sites

na svu srecu , moze lock. uzeo je acc na nekom stranom forumu, 4.8/4.6.

 

napisao sam mmr zato sto sam mislio da ti do 13 lvl odredi vec bracket u kome si otprilike pa onih 10 calibration je samo fine tuning mmr-a valjda? tako da ako ima 4.5k solo ne verujem da ce imati 3.5k party? mozda i gresim a iskreno me i zabole -.- a kakve veze ima iskompleksiranost sa cinjenicom da je ~5k mmr stack bolji od pub stacka... ionako ne igramo po ceo dan i zato hocemo to malo sto odigramo da bude dobro koliko toliko, uzimajuci u obzir da se ceo zivot kochimo uz rts i moba igre jos od wc2 dana nekim su standardi visoki :S i ne igramo samo on i ja , ima nas jos tvrdoglavih. jednostavno niko nema volje da igra glupe pubove sa low lvl accom posto bi on ionako igrao svaki 2. ili 3. dan. ali dobre su i vase teorije kako unistavam zivote mladih stranaca randomana koji ce da izgube mmr zbog neodgovornog clana rur foruma :( poz all 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...