Jump to content

Dobra piva i pivnice


Recommended Posts

oho, dakle ovo jedno što je ostalo ne pijem do sledeceg promoa - samo gledam punu ladnu flajku, a pijem 365 blonde.

Ovo je pobednički pro-tip!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Supernova je ipa pivo pivare kabinet i najjace pivo meni licno (u rangu cene do 300)

Ja od dva kljucam ko kokoš i kupujem detetu igračke i pun sam optimizma

kabinet supernova? ono pivo sa voćem?

Nema voća, hmelj i tehnologija mu daju taj šmek. Valjda.
  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislimo na isto, mnogo mi je gorko to pivo. prilično sam siguran da stavljaju unutra aromu voća ili nešto slično, mada na sajtu ne piše konkretno iako pominju voće u opisu. i sad me zanima da li ima voća ili ne :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan je kaš, recimo između ryzen i supernove nema šanse da provalim razliku, iako tvrde i jedni i drugi da su razlicita. I melisa kabinetova je sjajna

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih voćnih dodataka, sve voćne i herbalne arome dolaze iz hmelja kog ima više u IPA pivima. (izuzetak na našem tržištu je Melisa od Kabineta u koji je dodavan matičnjak tokom kuvanja, i par saison piva kojima se dodaje voće)

 

Supernova je meni najbolje pivo na domaćem tržištu iako umeju žestoko da variraju sa kvalitetom od ture do ture. Zmajksi Pale Ale i Porter iz Hrvatske su mi recimo za klasu bolji od Kabinetovih piva, mada njih nema na točenje kod nas. 

 

Najmanje će vas koštati eksperimentisanje u Majstoru za pivo u Žorža Klemensoa, bar što se tiče Kabinetovih piva na točenje, ali oni imaju samo dve točilice na kojima rotiraju šta im padne pod ruku od kabineta. 

 

Koga zanima više o procesu pravljenju piva od kuce, pm :)

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...