Jump to content

Nova izdanja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Red je najbolji! =)

Blue je bio isto jako fin, ali vec tu se cula razlika u odnosu na Red, da bi na Yellow and Green skoro potpuno izbacili prljave rifove i grubo pevanje i presli u ovaj meksi zvuk koji sada furaju - clean vokali, melodicnije i generalno bas dosta neznije pesme nego ono sa prvog albuma. Yellow and Green mi je bio onako, ima gotivnih pesmica (Take My Bones Away, Board Up The House i jos par), iako ne znam sta da mislim o njemu kao celini. u sustini, ne slusam ih nesto cesto jer su mi postali malo previse mekani za moj ukus, ali poslusacu ovo novo cudo. prva stvar zvuci okej, videcemo kako ide dalje.

Baizley radi i dalje gotivne album covere, to je kul!

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jes vala, nisam oduševljen, malo su ga usmorili (u smislu raspoloženja, turoban album).

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Али зато нови Sasha, "Scene Delete", показао да иако је стара кајла није зарђао, још увек то има у себи. Сјајан албум, није клубска музика, ништа groovy, пуштам га изнова чим се за који минут заврши ово прво слушање : )

*
Албум сам слушао у Continuous Mix верзији

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moderat III
 

Pre svega mogu slobodno reći da mi je Moderat omiljeni projekat nastao posle 2000. godine, tako da sam se baš baš radovao ovom albumu.

Ali nažalost slažam se sa korijem i krukom, baš osetno lošije od prva dva. Suviše su sve pesme nekako iste, ranije su imali baš različita raspoloženja od trake do trake, ali opet jako jako dobro uklopljene u celinu. drugi album mi je na primer nije bio ništa spec na prvo slušanje, ali mi je zato posle postao vrh. Nadao sam se da će to desiti i sa ovim trećim, međutim evo prošlo je već dve nedelje i ništa spec...

Link to comment
Share on other sites

Takođe se slažem sa vama iako mi je na prvo slušanje stvarno bio ok (izgleda da sam se malo uželeo tog moderat zvuka)
Poslednjih nekoliko dana vrtim album i neke pesme koji su mi bile vrh su mi postale meh i delim mišljenje da je ovo najslabiji album od sva 3 :/

Inače, za ljubitelje post rocka, Mogwai, Explosions in the sky i Hammock su izbacili nove albume

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bio na kocnertu pre neki dan. I šta znam, nisam mogao da steknem utisak o novom albumu, jer su mešali sa pesmama sa prethodnih i nisam mogao da povatam šta kako, tako da ću da preslušam lepo kući pa ću videti.


A što se tiče koncerta, jedan od najboljih na svetu sigurno. Warm-up radio Shed - toliko čudnu muziku puštao i na toliko čudan način - experimentalni techno u suštini, baš interesantno. A Moderat, pravi audio-vizualni spekatkl, zvuk raspič, atmosfera jako dobra, njihova sinhronizacija besprekorna, zezaju se između pesama - oduševili su me!

12941188_10208699764792363_138799810_o.t

I naravno....naježio sam se bezbroj puta (uništi mi je jutjub kvalitet snimka, al audio je još uvek dobar)

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

James Blake - The Colour In Anything, 3/5 досадно
Radiohead - A Moon Shaped Pool, не знам још увек јел ми утисак просечан или добар албум, пустићу га још који пут

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...