Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

TL DR profitirali špekulanti sa zalihama, najebala sirotinja koja je verovala u socijalnu državu :D

Ima detalja iz svakodnevnog tadašnjeg života, jeza me vata dok čitam, lepo opisana atmosfera u državi iako je dosta toga morao da prećuti ofc (sprega države i kriminalaca, isisavanje para preko Jezde i Dafine, finansiranje ratnih operacija itd)

Link to comment
Share on other sites

Just now, voodoo_ said:

TL DR profitirali špekulanti sa zalihama, najebala sirotinja koja je verovala u socijalnu državu :D

Ima detalja iz svakodnevnog tadašnjeg života, jeza me vata dok čitam, lepo opisana atmosfera u državi iako je dosta toga morao da prećuti ofc (sprega države i kriminalaca, isisavanje para preko Jezde i Dafine, finansiranje ratnih operacija itd)

 

Salio sam se, citam :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2017 at 10:26 AM, Lucky said:

dobro ste živi izašli, i zbog piva i zbog mesta!

ali stvarno nisam imao pojma da se i dalje pravi. bilo je ono pre jedno dve godine "pivo sa ukusom piva" što je realno najbolji slogan koji je neko skoro mogao da izmisli, i onda su opet zamrli. Pre toga opet oko beer festa bilo ono BG pivo, što je valjda rebrendirani BIP i to je to :)

ne znam na koju foru, ali sam spazio bipovo pivo samo u okolini beograda i tako manje urbanim mestima... mladenovac, lazarevac itd...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, voodoo_ said:

" usaglašavanje centralnih premisa i analitičkih parametara celokupnog programa, usklađivanje metodoloških, koncepcijskih i kvantitativnih osnova Projekta“42 – ja nisam ni onda, niti sam sada, siguran šta je ovo poslednje, kao i neke druge stvari u Projektu, trebalo da znači. "

hahaha

Link to comment
Share on other sites

koliko se muci sa recenicama, na stranu to sto govori kompletne gluposti naravno

inace, cela ta prica oko vakcina i cinjenica da imas imbecile sa velikim uticajem na ljude, koji uzmu da se bave tako nekim pipavim temama i iznose svoje misljenje (poznati na tviteru npr) je bas horor. tj. nije cak ni jebeno misljenje vec 'NEMOJTE VAKCINISATI DECU!!11' jebote, a vidjao sam. a mozda je to i jebena prirodna selekcija tako da ono

moram da legnem sad

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...