Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

38 minutes ago, tortky said:

Dak1, evo za tebe i ostale Mak1 drugare da se pripremite psihički -> http://www.telegraf.rs/foto/2776555-pogled-na-sve-delove-beograda-sa-vrha-beogradjanke-foto

Meni je kanc na vrhu zgrade, imam prilike da se bacim svaki dan, ali...

Da bih se bacio, morao bi mnogo vise da se potrudis da me nagovoris. To jest, morao bi imati daleko veci kredibilitet nego sad. Posto trenutno imas samo debilitet, jer si nolajfer bez ikakvih legitimnih priznanja i dostignuca u dosadasnjem zivotu, jos uvek necu da te poslusam.

Link to comment
Share on other sites

Drag braco i drugovi, izgleda da je nas drug Dule vec otisao za Njemacku samo nas nije obvestio. Kolko vidim Nemacki mu ide super

trinken.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a news skup, mater im!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u parama nego što je postao kurac, nije to njuz ko što je bio pre 10 godina. Uploaduje kurta i murta, retention time sve gori, gomila arhiva mačaka u džaku bez komentara. A da uplaćujem jer mi treba jedan ili nijedan film mesečno koji je možda malo teže naći u iole pristojnom kvalitetu (tj da treba više od dva klika), ne moram. Tj za te pare bolje da uplatim uploaded ili rapidgator pa da vučem sa wbb-a, bar je bolja ponuda.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...