Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, Vlada_ said:

koja je fora sa ovim pink jutarnjim programom gde od pola 5 sa nekim mucenicima prelistavaju novine kao, jel su bolesni

to su videli od hepi tva koji krecu u neko bolesno vreme takodje. inace je i trend da se pomera jutarnji program i u drugom smeru, pa sad traju do 10-11h. 

Moraju da se "uhvate" i glasaci koji rade od 5 ili 6 ujutru.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Majstor bora said:

Izgleda, vidim da im je FB "Da li me se sećaš?" Moraću da kupi, nostalgije radi, iako je realno bezveze.

Inače, carevi iz PostExpressa, ukoliko imam sreće da mi donesu paket a ne ostave ga u pošti, UVEK zovu u 08:45h kad si "nit tamo nit ovamo". Stigne mi SMS od njih kao "paket očekujte u toku dana" negde oko 08 ujutru i redovno oko 8:45 se javlja bajko "e paket, evo me na adresi". Znači ako je isporuka na kućnu adresu, svakako nisam tu jer sam krenuo na posao, ako je na poslu, ne radi se još nekih 15ak minuta.

A posebno genijalno mi je kad rade isporuku za firmu tj. na pravno lice, subotom.

Link to comment
Share on other sites

Ima ona stara reklama za Axe što se sad opet vrti po netu

i 'ladno su ljudi u pravu, totalno je završena jedna cela era onoga što je dozvoljeno i što nije. 

Kao ono što se sad "čudimo" što u starim reklamama je žena u kuhinji ili što opušteno puše u TV programu i tako to, tako su i ovakve stvari verovatno "no more".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...