Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jeeee.. kakvi ste...

nemam još konačnu listu, a drugo, još nisam smislio da li da odmah uvedem i varijante drugog kruga ili da čekam kraj prvog kruga da formiram jedno odvojeno glasanje.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, traktori said:

Neće da vrate, reklama kaže "Čuvamo naš ponos!", a ono veća ambalaža, kao veliki im je kurac hehehhe.


Sent from my iPhone using Tapatalk

videh taj bilbord, to je sa onom bebom!

Na ovoj naslovnoj mi je još bolja Suzana Mančić "udajem se zbog seksa" sve zajedno sa kamerom kojom aludira na svoj snimak - ono, babo, idi u penziju već jednom.

Link to comment
Share on other sites

Neko se ipak bori za naša prava!

 Slovački premijer Robert Fico izrazio je zadovoljstvo što se na samitu EU probila i tema slabijeg kvaliteta hrane i drugih proizvoda za "nove" Evropljane.

Quote

 

Zemlje Višegradske grupe su na poslednji samit progurali problem uobičajene prakse nadnacionalnih kompanija da prave i prodaju isti proizvod pod istim imenom u jednom kvalitetu sa određenim sastojcima za Zapad, a sasvim drugi, osetno gori, premda često ne i jeftiniji, za postkomunističke članice EU i susede kao što je region Zapadnog Balkana. 

Uz nove Evropljane koji odbijaju da im se prodaje škart hrana stala je i evropska komesarka zadužena za prava potrošača, Čehinja Vjera Jourova, posebno nakon najnovijih slovačkih analiza preko 20 proizvoda iz prodavnica u Austriji i Slovačkoj gde se pokazalo da prozivodi za Slovake imaju manji procenat mesa, više veštačkih dodataka, siromašniji su po sastojcima nego isti proizvod za Austrijance. 

Do sada su na sve upozorenja, pre svega iz Češke koja već nekoliko godina pravi analize, proizvođači i sama EK odgovarali da je za različiti sastav navodno kriv lokalni ukus potrošača a da EU dovoljno obavezuje da se navedu svi sastojci, te potrošač zna šta kupuje. 

 

Sećam se slične priče za Linoladu i njen sastav, naravno svi su to iskulirali:

Quote

 

Konkretan dokaz za to su kremovi u teglicama od 400 grama „lino lada duo“ i „lino lada milk“, u kojima ima mnogo manje lešnika i mleka nego u onima koji se prodaju u Hrvatskoj. Naime, u teglicama koje stižu na stolove srpskih sladokusaca ima svega tri odsto lešnika, dok u hrvatskim ima čak 12 odsto. Osim toga, hrvatski krem „lino lada milk“ sadrži 21 odsto punomasnog mleka u prahu, a u srpskom ima svega 14 odsto obranog mleka. Zanimljivo je da se „osiromašena“ „lino lada“ prodaje još u BiH i Makedoniji.

Volimo lošije?

Dijana Jendrašinkin, direktorka odnosa s javnošću u „Podravki“, objasnila je da je „lino lada“ za naše tržište promenjena jer se prava Srbima nije sviđala.

- „Podravka“ je do 2009. na tržištu Srbije nudila kremni namaz jednake recepture kao za tržište Hrvatske. Nažalost, takav proizvod većina potrošača u Srbiji nije prepoznala, već su ga smatrali previše različitim u odnosu na njihova očekivanja ukusa, teksture i ukupnog kvaliteta proizvoda. To smo primetili 2007, budući da smo ostvarivali vrlo nisku prodaju, a velike količine proizvoda koje smo isporučili vraćale su nam se nakon isteka roka trajanja. Od 2007. do 2009. počeli smo da tražimo uspešnije rešenje i novu recepturu proizvoda predstavili smo na tržištu 2009. go­dine - kaže Jendrašinkin.

 

koji genijalni odgovor, znam da sam se i tad iznervirao.
 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi...ja sam jutros zavtrakovao kajmak, slaninicu i ajvar...mrzelo me da ispecem i jaja kao dobitni kombo...

sto bi jeo ta sranjca sa umanjenim procentima lesnika...

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

blah, csb

prosle nedelje odvezem auto na mali servis i posto mi je trosio antifriz kao da pregleda i to. Ludak odradi servis, zaboravi da pogleda za antifriz, ja iz fazona, aj molim te samo posto idem na put u sledecu sredu da to pogledamo do tada. Vazi, vazi. Donesem ga ujutru, zove me malopre, e ja ne mogu da te pustim na put, nesto nesto dihtung motora, treba mi 4 dana. Dios mio. Poludeo sam.

Gde uzeti rent a car u jebenom Beogradu, tj. jel da guglam random i gledam cene ili ima lihvara za izbegavati :D Ili ako neko od rurovaca ne koristi auto koji bi prevalio soma km u jednom pravcu i hoce da zaradi neku lovu, nek se javi :D 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja ide na put u beograd :))))))))))))))

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Smejem se celo jutro - u jednoj državnoj instituciji su odlučili da centralizuju štampu, i ok to ima jako smisla za oko 150 zaposlenih koji su do sada imali svaki svoj štampač u jedno 70-80 kancelarija, sve ok iz perspektive štednje, racionalizacije  i sl. Ono što mi je genijalno jeste izvedba - da bi se nešto odštampalo zaposleni šalje mail na stampa@nazivinstitucije.rs i onda imaš lika koji čita mailove i klikće print [roflmao]

A još je potresnije slušati priče tog ljudskog rutera koji usmerava sadržaj između mail servera i printera kad dobije mail tipa "kolega molim Vas izoštrite ove slike pre štampe" a slike naravno neka pakao rezolucija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...