Get Adobe Flash player

Recommended Posts

tortky   

Samo urbano.

YYy44tP.jpg

(levi forumaš je ovde završio nastup u kafani "Limun Žut", dok je drugi izgazio par cigana sa cenjenim članom koji se krije iza nicka "SATAN" pa je posle produžio da čita blic naslove i uči Njemački)

Lucky   
15 hours ago, prota_ said:

hristos se rodi

jel praviš onu sa lukom, laki? meni ta najbolja.
obariš krompir ceo, sa sve ljuskom. pustiš ga da se oladi, oljuštiš, nasečeš na kolutove, isto tako i luk. sve to u šerpu, soli, maslinovog ulja i malo sirćeta i to je to.

ma da, sve to tako. imam utisak da mi krompir upije ulje i sirce pa opet bude suvo. a ne mogu da stavkm da pliva bas. mozda je kvaka u kuvanju krompira, pa da ga ostavim da se bas dobro proladi. a nisam kuvao u ljusci.

dobio sam pasulj u cesnici! to valjda znaci da ce mi sa stadom ovaca sve biti ok.

11 minutes ago, tortky said:

Samo urbano.

(levi forumaš je ovde završio nastup u kafani "Limun Žut", dok je drugi izgazio par cigana sa cenjenim članom koji se krije iza nicka "SATAN" pa je posle produžio da čita blic naslove i uči Njemački)

Ahaha, pa jao, gde iskopa ovu sliku jebote, to je onog leta kad sam se osisao na nulu, ima 7-8 godina sigurno:). Naravno da nemam pojma kada i gde je ovo bilo :D

Orange   
2 hours ago, tortky said:

Jebote, sad gledam pa i on je jedna od prethodno banovanih volina koja je promigoljila nazad na forum da soli pamet svima, u pičku materinu na šta smo spali; da nam polupismeni moroni sole pamet i uče nas bilo čemu...

Forum bi bio mnogo prijatniji da nije tebe.

Osim mrznje i pljuvanja po drugima, od tebe nisam cuo nikada nista ni procitao nista pametno.

Samo se skloni!

killYg0r   

Abitavanje !

Srecan bozic !

Dule high ranking member klana ! Inace je bitno da pomenem da sam bio na mestu gde je osnovan drugi KKK o/ :D

prota_   
2 hours ago, Lucky said:

ma da, sve to tako. imam utisak da mi krompir upije ulje i sirce pa opet bude suvo. a ne mogu da stavkm da pliva bas. mozda je kvaka u kuvanju krompira, pa da ga ostavim da se bas dobro proladi. a nisam kuvao u ljusci.

dobio sam pasulj u cesnici! to valjda znaci da ce mi sa stadom ovaca sve biti ok.

ja ga u ljusci kuvam da se ne raspadne kad ga sečem kasnije, a treba i da se pazi da se ne raskuva. ja kad ga nasečem, pomešam s lukom, posolim i pouljim ostavim da odstoji malo, da upije šta hoće, pa ga onda opet malo pouljim, posolim koko treba jer uvek treba i zakiselim 

inače, skontala sam i da mi tamponi uopšte ne odgovaraju pa se vraćam na uloške

ZOOM_   

Slobodno to zovite krompir salata. Meni se vec ukiselila od juce. Brzo se kvari.

Edited by ZOOM_

22 minutes ago, killYg0r said:

Abitavanje !

Srecan bozic !

Dule high ranking member klana ! Inace je bitno da pomenem da sam bio na mestu gde je osnovan drugi KKK o/ :D

Killy Imperial Grand Wizard, kad si bio u Atlanti!

f4ts0   
3 hours ago, tortky said:

Samo slušaj Deb1ja, Dule!

soli pamet svima, 

Pershunom :D

Ste   

On 1/6/2017 at 1:01 PM, [BMF]Psycho said:

I ja se osećam ko da mi Overwatch proždire dušu, a nemoć ostaviti. Kao ajde bar do Diamond, ko mazohista...

Moj savet ti je da brises tog demona, ja sam uspeo do diamonda, nekih 3150 i pao na 2700, posle sam hteo da se pojedem dok sam se vracao preko 3000 preko. Onda sam u trenutku shvatio:"šta će mi to u životu kada već ne mogu da se kontrolišem" 

Srećno!

Edited by Ste

f4ts0   
38 minutes ago, tortky said:

[roflmao]

E, nemoj biti aprijatan!

Srsly, ajde roze kečap i mogu da ignorišem, ono čak sam preko toga preleteo pogledom i kao ono "ok, neko razvodnio kečap" i bilo je još mnogo toga za šta smo se uhvatili, a nismo morali realno.

Ali ovo mi je bio totalni mindfuck. Posoliti peršunom. Mislim da se posle toga dečko naljutio i napustio forum. ali stvarno ja sam tad bio totalno zbunjen, kako neko može da napiše da nešto soli peršunom (jel beše palačinke u pitanju?)

killYg0r   
1 hour ago, Dule_smor said:

Killy Imperial Grand Wizard, kad si bio u Atlanti!

Prosle godine preko firme !

topim se inace od vrucine koliko greju

killYg0r   
36 minutes ago, Dule_smor said:

Jerli si isao da obidjes spomenik herojima konfederacije i zasto nisi!

Reveal hidden contents

1920px-Stone_Mountain_Carving_2.jpg

Spoiler

WP_20160402_16_58_45_Pro.jpg

Pls !