Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 3/4/2017 at 1:56 AM, Lucky said:

Šatro spolja :) Ima onaj deo sa stepenicama i jedan zid od tih stepenica je staklen i gleda na dvorište unutra - to je bio predlog plana :)

Inače, sigurno znate za moj tradicionalni rant sa proizvodima, gramažama itd. I onda od pre nekog vremena, možda sad već i 10 godina, jogurt od 1L nije više 1L nego 1KG. To naravno nije 1L nego 0,87l ili tako nešto, kada se premeri.

E sad ima "novo crno", nije više ni 1KG nego:

jogurt.JPG

Što znači da kad odeš i kupiš "litar" jogurta, dobiješ jedva 0,8l ili tako nešto.

A lazni "crnogorski" jezik ti ne smeta na ambalazi, nego samo njegova tezina, jel'...?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

Primetio sam da Lakiju smeta kada se nešto loše desi (što je očekivano), ali na primer neće da pohvali POZITIVNE promene u marketima!

Knjaz Miloš voda se sada pakuje u 1.75l, za istu cenu! GDE JE TVOJ ZWERKO SAD LAKI!?

sa tim da svaka ambalaza gazirane tekucine preko 0.5l gubi smisao ako se ne popije pola sata nakon otvaranja :D

 

naravno, podrazumevam da ce 0.5l da se popije za manje od pola cuke

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Niko nije reko "što je bilo dobro..", samo smo se podsetili. Ali nabavićemo sobu, ne brini. Da ne kreću ljudima suze bez veze i to za 8. mart.

I kori, ne znam ko pije vodu... mi pijemo pivo. :P

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...