Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ahahah

pa hteo sam da citiram druga TogFua.

1 hour ago, togFU said:

jao da, znači kilijev najveći neprijatelj vozi punta, onda ode na nis pumpu da natoči i proveri pritisak u svojim novim tigar gumama, dok ga zove žena na telenor broj :D 

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, killYg0r said:

ako na to dodamo i ubacena kozna sedista i xenone za 30e koji zaslepljuju sve ljude ispred i iza sebe, onda bi to taj profil !

na žalost ili na sreću definitivno ispadam iz profila.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

ovi cigani su sve genijalniji, sad i preko ulice viču "e daj neki dinar" ako vide da ne mogu da pređu jer idu vozila ili šta god.

sve zajedno sa onom decom koju vuku za ruku da "uče zanat".

Pao je promet, a menadzeri su postavili visoke targete...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Tastatura mi je bila toliko prljava da je to neviđeno, jer je od neke polu-gume, ovaj model:

KB-CONFORT_LG.gif

i čistio sam je svim i svačim, kojekakva sreCtva i produkte, međutim bez uspeha. I setim se danas ovoga:

6070.jpg

I lepo poprskam, ostavim da "deluje" i ono k'o rukom odnešeno! Ima još malo između tastera al' srediću i to.

Ujedno, ovo je ubedljivo najgora reklama na televiziji, ovaj klinac je mega iritantan a i ceo scenario kao da ga nema.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam taj Axel Sgrasso u firmi jer čitačica insistira da uvek mora da ga ima jer je najbolji za bilo kakvu prljavštinu. A neke kolege ga koriste i za odmascivanje motora :)))

S tim da sam ja primetio da je najbolje koristiti ga u nekoj kombinaciji jer ima tendenciju da površina ostane nekako malo masna na dodir ako se samo prebrise time. Onda prvo njime skineš sva sranja pa onda poprskas nekim sredstvom sa alkoholom i bude do jaja. Doduše nikad ga nisam koristio za tastaturu ali sam ja zato kupio gajbi onu perivu tastatura koju istuširam jednom u šest meseci kad me smori žena.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2017 at 10:54 PM, togFU said:

jedu jeleni trenutno, čak su se dvojica i na kratko obračunala, pa ovo je skoro kao svinje!

http://pontu.eenet.ee/player/siga.html

evo i sad se upravo biju dvojica!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Atomic said:

Dosta je bolja ako si autističan.

Klinac je oduran.

kakav god da je,u pitanju je dete covece...a akcenat na kroosan je odlican jer bi ga radije pojeo nego trampio za loptu i potpise svih onih zvezda evropske kosarke...

Edited by mohr
typo
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, mohr said:

@lucky,to je neka nova reklama gde printezis pita klinca i poprilicno je meh,imas onu drugu(stariju) gde bogdan pita klinca sta je to a onda mu ovaj objasnjava da su to njegova 3 poena itd :),ta je dosta bolja

onda sam zapravo na tu mislio i još je i gora :))

14 hours ago, mohr said:

kakav god da je,u pitanju je dete covece...a akcenat na kroosan je odlican jer bi ga radije pojeo nego trampio za loptu i potpise svih onih zvezda evropske kosarke...

jasan mi je koncept reklame, ali je fejl jer je prvo klinac debil, drugo "njegova tri poena" se nisu ni potrudili da smisle, jer su "moj je", "ima čokoladu" i "niko ga nije pipnuo sem mene" ili šta god da kaže. I sama ta razmena nije povezana ni sa čim i nema nikakvu asocijaciju na 7days ... 

22 hours ago, Lex said:

Aj kad se budemo viđali, ponesi mi naprstak tog magičnog sredstva, da probam na svojoj tastaturici.

Odavno više ne verujem komentarima korisnika po forumima... Tu svako može da napiše da lomi stolice od 1000 evra na godinu dana.

ako ostaje onaj dogovor za sredu-čet, ponesi bilo šta ako imaš za presipanje do redakcije pa da ti sunem. ako ne, pokušaćemo da nađemo neku bočicu.

Link to comment
Share on other sites

Видео сам ја и у страним "tallest" и "largest" пар пута. Не знам одалкле им то.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам како се дефинише висина бране. Ја сам мислио да је Хуверова далеко виша, али ето, ипак није.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...