Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote sad sam se setio gde suisto vrhunska rebra! U monumentu u admirala geprata! Tamo imaju poseban barbecue deo, brutalni stejkovi, brutalna rebra, cak se secam da su imali i dzek denijels sosove jedno vreme, jace su cene, ali vredi!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote sad sam se setio gde suisto vrhunska rebra! U monumentu u admirala geprata! Tamo imaju poseban barbecue deo, brutalni stejkovi, brutalna rebra, cak se secam da su imali i dzek denijels sosove jedno vreme, jace su cene, ali vredi!

Ja često zaboravim da to mesto postoji. Bio sam ukupno jednom tamo, nije mi ni nešto ekipa baš bila bliska, ali ako valja hrana šta sad, da se izignorisati.

Link to comment
Share on other sites

Odlična klopa je tamo i ambijent je super, ali je ekipa stvarno odvajkada paklena.

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

kontrolor busplusa mi malopre nakon sto sam mu rekao da necu njemu da pokazem licnu kartu i da mi ne pada na pamet da cekam s njim komunalce na stanici kaze 'hoces sad da pozovem policiju i da im kazem da si me napao i da imam svedoke?'. pa njima stvarno treba jebati mater svakodnevno, musko, zensko, nebitno.

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a da, na 'hoces da zovem policiju i da im kazem da si me napao?' sam popizdeo skroz i rekao sam mu da ih zove odmah. on kao 'jel hoces a?', kazem mu 'zovi'. pozove ih kao, u medjuvremenu se pojavi jos jedan kontrolor koji je bio stvarno fin i normalan i bio je u fazonu 'nemojte da pravite problem, resite to s njim ovde' ali sam im rekao tu da vise nemam sta da pricam s njima i da cu da pricam sa policijom. cekali smo ih kao 7-8 minuta i taj drugi mi kao kaze 'guzva je momci blabla, ajde idite sad i nemojte da pravite problem vise molim vas'

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...