Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

PETAK JEBOTE

jos da ne radim sutra i bilo bi super

Al' zato sledece nedelje 4 dana free, mozda se konacno i naspavam

E radim i ja mozemo da kukamo na KASTOMERE na nekom chatu!

nije stigo...vreme mu je za drugo klanjanje danas

Zapravo sjajna fora :) Picko.

Elem, kako mi nedostaje turska kafa (hehe kara foxxxed). Ovi ovde espresi, filteri, amerikano, mokacino ni za kurac nisu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Danas kafa, sutra pihtija, prekosutra ćr da traži srpsku kafanu po briselu da orozbori sa nekim naški.

Pojeo sam jedno 200 grama bombona bez šećera, osećam kako se u crevima zahuktava veliko spremanje

Ovom prilikom bih izrazio zabrinutost za našeg druga rekija. Reki, javi se, ne mogu da spavam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Danas kafa, sutra pihtija, prekosutra ćr da traži srpsku kafanu po briselu da orozbori sa nekim naški.

 

 

Pojeo sam jedno 200 grama bombona bez šećera, osećam kako se u crevima zahuktava veliko spremanje

 

 

 

Ovom prilikom bih izrazio zabrinutost za našeg druga rekija. Reki, javi se, ne mogu da spavam.

jako je tesko danas bilo, ali sam naucio lekciju, najmracnije je pred zoru

Link to comment
Share on other sites

Пио сам дуго времена турску из Cafe & Factory-а, и скоро сам пробао средње печену из Кофеина, доста ми је боља, укуснија је и не много јака

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btk

e da, el mozes vuces torente regularno tu ili imaju ogranicenja po tom pitanju?  na kom si provajderu neta na gajbi i kako sljaka isti (i koja je cijena)?  :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Пио сам дуго времена турску из Cafe & Factory-а, и скоро сам пробао средње печену из Кофеина, доста ми је боља, укуснија је и не много јака

 

 

Baš srednje pečenu ili medium rare?

Medium Premium, не знам како бих то превео, па тако кажем када наручујем. Ако хоћу да негујем своје лингвистичко наслеђе, како да се одразим? :D :D :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...