Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

MUP poceo da grinda pare da otplati Skode, mere prekoracenje brzine nocu...morao sam hitno do posla oko pola 1, nigde zive duse, posle Ade, pored NIS-a me zaustave...Kada mi je donosio zapisnik od prekoracenja poneo je i alko test da mi uradi, valjda im tih mojih divljackih i bahatih 72km/h nije bilo dovoljno

Kazna dozvola 30 dana i kes, kaze mozda moze da se nagodi samo za kes kod sudije. Ako stvarno planiraju ovako da nas jebu zelim im da ih sve sahrane u tim rapidima.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sunshine. said:

MUP poceo da grinda pare da otplati Skode, mere prekoracenje brzine nocu...morao sam hitno do posla oko pola 1, nigde zive duse, posle Ade, pored NIS-a me zaustave...Kada mi je donosio zapisnik od prekoracenja poneo je i alko test da mi uradi, valjda im tih mojih divljackih i bahatih 72km/h nije bilo dovoljno

Kazna dozvola 30 dana i kes, kaze mozda moze da se nagodi samo za kes kod sudije. Ako stvarno planiraju ovako da nas jebu zelim im da ih sve sahrane u tim rapidima.

nista bodovi, nista oduzimanje

policija.jpg

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

mene su klepili pre 3 nedelje za pojas, na izlazu sa autoputa, kod Sava centra, u smeru ka gradu. išao sam ka Milentija Popovića, i na onoj padini OPA iskoči plavac i kao "PRVI SEPTEMBAR UČENICI ŠKOLE AHAHA BEZBEDNOST I ZATO KAZNA ZA TO ŠTO NISI VEZAO POJAS". i još, kao, od 1og januara se udvostručuju kazne, valjda da budem srećan što sam dao samo 2,5k, biće 5k (10k) u novoj godini. i još mi je rekao, kad je video da sam pristao na kaznu i da neće dobiti crvenu da me pusti na miru, da su 2016te naplatili 42 miliona evra.

jebote. to je skoro 5% godišnjeg državnog budžeta.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...