Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, tortky said:

Hoćeš reći da će za 2 godine SolidChief, Longli, Kruko, Savke i Zwek1* da interaguju međusobno i daju pluseve jedni drugima na prednaručene, uvek interesantne i zanimljive vesti?

* - jedini koji neće biti bot, ali će aktivno učestvovati u diskusijama

Ne baš, nego će botovanje biti automatizovano utoliko da neće biti potrebe da se plaćaju sendviči i plate za nešto što će raditi nekoliko aplikacija i koje će još između sebe da se prepiru. Naravno, tu će uvek biti i Vića da se nervira zbog svega. Sledeći put ili lepo pročitaj napisano ili napravi 5 sec pauze pre nego što nešto napišeš, kao što savetuješ i druge :)

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tortky said:

Uskoro menjam kanc pa ću imati parking.

Crkni plebse odvratni marmenski.

To isto može da bude diskutabilno na Nbgd u velikim biznis oazama. Ako ti firma plati tvoje na kome piše "Toxic", onda ok

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

e ovaj deezer je počeo da smara, znam da neko ovde koristi (vića?) spotify, dajte onu neku šemu za jeftin spotify ako ima i dalje, hvala.

što se GSP tiče, uskoro plaćanje kreditnim karticama ali 10 dinara skuplja karta - budućnost je stigla!

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Lucky said:

e ovaj deezer je počeo da smara, znam da neko ovde koristi (vića?) spotify, dajte onu neku šemu za jeftin spotify ako ima i dalje, hvala.

što se GSP tiče, uskoro plaćanje kreditnim karticama ali 10 dinara skuplja karta - budućnost je stigla!

Traži se treći čovek za Spotify family, ako si za...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, [BMF]Psycho said:

Jel može neko ovom seljaku (meni) u dve reči da objasni kako je Spotify bolji od skidanja mp3?

Pa moj ugao je ovo:

- Hoardujem filmove i dalje jer nema tako nečega ala Spotify elegantnog, a i filmovi su (meni bar) drugi trip

- Mp3 (ili koji god format, ovo zovemo pretpostavljam tako jer je sinonim za fajl sa muzikom na lokalnom računaru) nije baš toliko moguće tek tako naći više, naročito ako gađaš uskospecifično nešto ili što nije mainstream.

- Toga ima na Youtube, Spotify u velikoj meri, Skidanje sa Youtube je veliki smor, ja lično ako to hoću, koristim Jdownloader (hoarder je jak u meni). Ako ne, Spotify je car jer te baš dobro gađa sa onim što slušaš, pravi playliste, predloge, veselja itd. A na kraju, ako bi offline sa njim, treba ti premium nalog, ali neki vid skidanja je isto moguć.

Navlaka je ako se skroz prebaciš na Spotify, plaćaćeš ga zauvek ja bih rekao.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tortky said:

lmkrtfy

http://forum.klanrur.rs/search/?&q=spotify

4ti hit

ali nema više promo, $10 je mesečno, što je previše

pu sunce im, onda ću pre da platim deezeru groznom sad neki promo za evro mesečno tri meseca.

3 hours ago, [BMF]Psycho said:

Jel može neko ovom seljaku (meni) u dve reči da objasni kako je Spotify bolji od skidanja mp3?

ja sam pre bio fan skidanja mp3, ofc, ali nekako je ponuda sve gora, ne uspevam da nađem ono što mi je potrebno ili makar ne znam gde da gledam.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoc oko editovanja slika.. Zavrsio bih sam sve, ali obzirom da sam Iranu i da nemam pristup lapu/desktopu od toga nema nista. 

Castim klopu po izboru po povratku dokle god nisu jastozi, pohovani tartufi u kitovom kavijaru ili 5 koleno krava kojima je betoven svirao dok su pasle travu na alpima! :-) Bilo bi super ako bi se neko od starijih clanova javio ili neko ko me zna jer bi bilo lakse u ostvarivanju ove zamisli! Poy o/

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...