Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

6 hours ago, voodoo_ said:

Isto rade i ovi kod skupštine samo su komunikativniji

ma rade 'de 'oćeš, više me je pogodio taj deo sa "seljacima" :)

dešava mi se i ono da mu kažeš pet puta da ne pere i da nemaš pare i da nećeš da mu daš, on kao "nema veze" i onda posle traži pare i kao "brate šta sad nemaš".

6 hours ago, Zwerko said:


Jes.

deluje lepo boja mora ako ništa. a tragovi globalizacije se vide jer 90% primorja očigledno ima iste proizvode, zaključno sa ovim sivim stubovima-lampama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

dešava mi se i ono da mu kažeš pet puta da ne pere i da nemaš pare i da nećeš da mu daš, on kao "nema veze" i onda posle traži pare i kao "brate šta sad nemaš".

O tome i pričam, to pred skupštinom rade SVAKI put.

Link to comment
Share on other sites

pa realno, to su iste šeme, ne mogu da izmisle nešto novo, a i kad izmisle, odma' vide ovi drugi pa krenu da eksploatišu!

svugde svakome treba još koji dinar za benzin jer mu je stao auto, za bolesnu sestru ili slično.

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam imao problem sa cigosima koji peru sajbe... Uvek im kazem da ne peru jer nemam nista sitno i onda mi odgovore sa dobro daces drugi put ili sa forom jesi nasao nesto na sta im ja odgovorim da sam rekao da nemam i da cu naleteti sledeci put... Nisu me nikad davili duze od 5sek.
@debeli bravo za pesmu

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Je l' primetio jos neko da neki semafori sada odmah prebace sa zelenog na crveno? Zuto svetlo radi, ali se u zatvaranju semafora ne upali. Ove koje sam ja video nisu neki novi, juce postavljeni, nego stoje na istom mestu decenijama.

Ovo tera ili da kocis naglo ili da vozis kroz crveno, odnosno da dobijes udarac pozadi ili bocno.

Link to comment
Share on other sites

On 12.7.2017. at 9:33 AM, Dule_smor said:

dal je moguce da je ovoliko umro forum da 12h nema nijednog novog posta:(

ajd' samo to, nego i sa tehničke strane nas napadaju hakeri svakodnevno!

41 minutes ago, Mawtchie said:

Je l' primetio jos neko da neki semafori sada odmah prebace sa zelenog na crveno? Zuto svetlo radi, ali se u zatvaranju semafora ne upali. Ove koje sam ja video nisu neki novi, juce postavljeni, nego stoje na istom mestu decenijama.

Ovo tera ili da kocis naglo ili da vozis kroz crveno, odnosno da dobijes udarac pozadi ili bocno.

wut, ovo nisam video? znam za situacije da iz crvenog pređe odmah u zeleno i preskoči žuto, ali da iz zelenog dođe u crveno ne bih rekao. šta više ne sme tako ni po zakonu, pre će biti da se pokvario.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Santa said:

Šta je ovo koji kurac sa skinovima? Forum mi izbagovan na PCu

e i meni se to dogodilo juče bilo u jednom navratu, nisam uspeo da ponovo "replikujem" ali ću da odradim neku analizu kad uspem.

Inače, jutros sam mislio da ću stvarno da pregazim kuče koje laje na auto, nisam znao šta da radim ... tri kučeta jure auto, po jedan sa svake strane i ajde to je kao ok, ali ovaj jedan debil trči direktno ispred kola i čujem kako lupa repom o auto ... ne znam da li da dam gas, plašim se da ga ne pregazim jer mi uopšte ne deluje da je sposoban da odreaguje i krene da trči brže a opet ne mogu ni da stanem jer kad krenem biće isto, ili da izađem da ih teram, šta li.

Ako je neko rešio taj problem drugačije, a da nije pregazio kuče, neka javi :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam nazalost pre neki dan pregazio kuce (veliko bese), nisam imao sanse da ga izbegnem. isao sam jurija gagarina i srecom sam bio sam u sve 3 trake. Kuce bilo u skroz levoj, a ja u srednjoj i taman da prodjem pored njega on se nesto izgubio sav i krenuo put kola i ja na sirenu i u stranu i na kocnicu ali nisam mogao da ga izbegnem :(

sa druge strane vozio sam sluzbenu ladu nivu i imao sam bul bar napred, pa auto ga nije ni osetio, a nije ni izgeban... samo sam cuo da je zacvilao i vidim u retrovizoru da se nije pomerao... mozda sam trebao da stanem, ali kad sam video da sa autobuske i tramvajske stanice pritrcava 10 ljudi, nisam mogao da ulazim u dubiozu i da me neko mraci za nesto sto nisam kriv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...