Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Udo Tvrdi said:

Stavi matematiku na papir pa cemo da vidimo. Al i da je tako, posle dve godine si svoj covek! 30 pacijenata dnevno, svaki po 10e pregled, uopa.

Oko 2000 je ultrazvuk ovde, nek bude i 10 dnevno pa bih bio prezadovoljan, al treba razraditi biznis. Nista Daki, kontaktiram te ako ne odem na brod!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, rejven said:

jel postoji drugar na forumu koji se razume/ili je nekad animirao stvari u fotoshopu (3d objekte) i pravio video od toga ?

Za tako neke stvari ti je mnogo jednostavnije da koristiš After Effects u kombinaciji sa Element 3D pluginom. After suštinski i jeste "Photoshop za animaciju" a taj plug in ti omogućava da ubaciš bilo koji 3D objekat i da to izgleda baš dobro. Ima gomila tutorijala po netu ali ako ti treba nešto konkretno mogu u ponedeljak da ti dam detaljniji info (pošto ne radim ja direktno s time ali sedim s ljudima koji rade). 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jasno, ovo mi je bilo trebalo nesto na brzaka, u zivotu nisam upalio affter effects, al mogao bih sad za vikend da naucim osnove za tako neke jednostavnije stvari.

napravio sam neki novcic koji se rotira koristeci 3d u fotoshopu, i sve je bilo bajno osim sto mi nije dao da ga izrenderujem, ili numem ili mi je nesto izbagovan PS. :D

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da idem u mesara topik, krenem da kucam u guglu gde kupiti..., kad mi autocomplete kao prvu opciju da "gde kupiti rakuna". wtf

ne znam koliko je i kako personalizovano, ali je svakako sjajno.

eto kontenta!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

isto rakun :D :D

Ajoj kako je smesno :D

Screen Shot 2017-06-25 at 22.46.41.png

Inace ako neko gotivi old skul horrore, veceras krece

http://www.rts.rs/page/rts/ci/rtspredstavlja/Filmski+program/story/541/filmovi/2767491/mario-bava-majstor-strave--od-25-juna-na-rts-u.html

Volim jako hammerove horrore, a od ovog coveka sam gledao samo jedan film (ne znam ime neki totalni trip), i bolje je za klasu. UZivancija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ukrao sam ti ss doco

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...