Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

iskopali su neki veliki bunar ili bunker ovde na Slaviji, na mestu gde će da bude onaj popločani deo sa Tucinim spomenikom. ogromna građevina valjkastog oblika, rekao bih bar 10 metara u prečniku, sa poklopcem od armiranog betona. živo me zanima šta je to...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 

32 minutes ago, Debeli said:

iskopali su neki veliki bunar ili bunker ovde na Slaviji, na mestu gde će da bude onaj popločani deo sa Tucinim spomenikom. ogromna građevina valjkastog oblika, rekao bih bar 10 metara u prečniku, sa poklopcem od armiranog betona. živo me zanima šta je to...

Tu je Marko čuvao gajbice i heroin

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, voodoo_ said:

Kolektor za podzemnu vodu, napravili nacisti za vreme rata...

poklopac je od armiranog betona, ne deluje mi kao tehnologija iz WW2. možda je poklopac dorađen posle rata.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Debeli said:

iskopali su neki veliki bunar ili bunker ovde na Slaviji, na mestu gde će da bude onaj popločani deo sa Tucinim spomenikom. ogromna građevina valjkastog oblika, rekao bih bar 10 metara u prečniku, sa poklopcem od armiranog betona. živo me zanima šta je to...

WayneTWOTW.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je bio neki topic o ovome, al nema ga, pa sjde ovde da pitam, Ima li neko ovde iskustva sa radom na prekookeanskim kruzerima. Ja iz sprdnje poslah mail pre neki dan onoj Steiner agenciji, jer kao zaposljavaju i medicinsko osoblje, a oni mi odgovorise da dodjem sledece nedelje na intervju u BG. Cuo sam razne price, uglavnom pozitivne, ali ne znam nikoga ko je radio bas kao lekar na brodu, tako da kapiram da su kriterijumi za to rigorozni. Da znam dal da se cimam na taj intervju ili da ne izlazim sa posla za dzabe:). Mada serem i ja, sta me kosta, trebalo bi makar da odem pa da vidim iz prve ruke sta ce mi reci. Al rekoh ajde da pitam i na starom dobrom ruru za iskustva:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

u jebote propašće mu karijera zbog 6 meseci na brodu

dule vidi, lečićeš mučninu, glavobolje i sprženost na suncu, spavaćeš u maloj kabini sa još nekim verovatno, nećeš se usrati od bakšiša kao konobari, videćeš sidnej i šangaj, jebaćeš sigurno ako si u fazonu sredovečnih žena i to ti je to 

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, Prota surovo realan, sta fali sredovecnim zenama :D. A ise na sajtu da jedino doktori i ne znam ko jos imaju posebne kabine, tj ne dele sa drugima:). Ma nije problem to, u vojsci sam spavao sa 20 konja koji hrcu u sobi 6 meseci. I sta fali lecenju tih gluposti za solidne pare, jebe mi se vise i za specijalizaciju i Nemacku, kad mi se ne da nikako. U pravu si Daki da to nije dugorocno resenje, necu dobiti spec. a ne mogu bas ceo zaivot da se vucaram i radim po brodovima. Ali sto ne bih radio recimo par godina za 5 soma evra ili koja je vec plata, zaradio nesto i vratio se ovde pa otvorio nesto privatno? Ko da ovako imam neku karijeru, 6.5 godina propadam u opstoj praksi, duze nego sto sam studirao.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa mogu, al mi treba dosta kesa ipak da ulozim u startu, prostor, oprema, porezi i cuda, ne mogu ni sam da radim...a i ko bi mi dolazio realno u ovom usranom Smederevu na pregled, u pravu si, dzabe i da imam para da otvorim...pogotovu nece niko dolaziti kod lekara opste prakse. Pa nista, makar da malo proputujem i vidim sveta, umesto sto ne vidim belog dana ovde:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

2 hours ago, Dule_smor said:

Heh, zajeban igrac ovaj Daki:). Ma koji kajmak, u ovom usranom gradu ima da radim dve godine samo da isplatim taj aparat koji mi uzmes, ako i to bude dovoljno:)

Stavi matematiku na papir pa cemo da vidimo. Al i da je tako, posle dve godine si svoj covek! 30 pacijenata dnevno, svaki po 10e pregled, uopa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...