Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sto si toksican

u Va sam pregledao sve radnje sportske opreme i svi me gledaju belo kad sam upitao za dres repke, kao da sam trazio dres Kazahstana, na netu sve sto sam uspeo da nadjem su neki online shopovi budjavi

sramota je da nigde nema radnja da mozes kao covek da dodjes i pogeldas dres i sve i pazaris kao u stara vremena

Link to comment
Share on other sites

bas sam bio u sportvisionu u Va i pitao za dres, rekli da nemaju i onda sma pitao da li imaju u nekoj drugoj radnji i samo su slegli ramenima
necu da uzimam preko neta, hocu da vidim jebeni dres kao covek i da vidim tacno koju velicinu da uzmem.

sto se tice tog stampanja, to sam nasao, hvala u svakom slucaju

kapiram da ako negde ima ima u Uscu ili nekom drugom TC, pa cu overiti sutra

Link to comment
Share on other sites

Salje mi rodbina na FB :

 

Bok Ja sam mark Direktor facebooka Pozdrav svima, čini se da su sva upozorenja bila prava, upotreba Facebooka košta novac Ako ovu šifru šaljete 18 s vašeg popisa, vaša će ikona biti plava i ona će vam biti besplatna. Ako mi ne vjerujete sutra u 18 sati da će facebook biti zatvoren i otvoriti ga, morat ćete platiti, to je sve po zakonu. Ova poruka je obavijestiti sve naše korisnike, da su naši poslužitelji nedavno vrlo zagušeni, stoga tražimo vašu pomoć u rješavanju ovog problema. Zahtijevamo da naši aktivni korisnici prosljeđuju ovu poruku svakom od vaših kontakata kako bismo potvrdili naše aktivne korisnike Facebooka ako ne pošaljete ovu poruku na sve svoje facebook kontakte, vaš će račun ostati neaktivan i posljedica gubitka svih Vaš konting prijenos ove poruke. Vaš će SmartPhone biti ažuriran u idućih 24 sata, imat će novi dizajn i novu boju za chat. Poštovani korisnici Facebooka, učinit ćemo ažuriranje za facebook od 23:00. Do 05:00 ujutro ovog dana. Ako to ne šaljete svim svojim kontaktima, ažuriranje će biti otkazano i nećete imati mogućnost razgovora s vašim facebook porukama Hoće li platiti stopu, osim ako niste čest korisnik. Ako imate najmanje 10 kontakata Pošaljite ovaj sms i logotip će postati crveno da bi označio da ste korisnik Potvrđeno ... Završimo je besplatno Sutra počinju prikupljati poruke za facebook na 0,37 centi Proslijedite ovu poruku na više od 9 osoba vaših kontakata i bit će vam bez životnog stila da biste mogli gledati i to će zeleno okrenuti loptu Od gore učiniti i vidjet ćete Facebok je sada slobodan, pošaljite 10 ljudi da ponovno aktiviraju vašu uslugu bez troškova

:D :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2017 at 3:45 PM, sttevann said:

Koliko ja tih poruka dobijem od random rodbine/poznanika, i ne mogu da verujem da ljudi stvarno veruju u to...

Ja nisam nikad dobio nešto tog tipa, a mislio sam da sam svašta video na FB-u :D

Primer video sam da neko od mojih poznanika lajkuje sliku koju je okačila stranica naziva tipa "OSTROG", sa kometnarom "Ko lajkuje ovu sliku OSTROG će doneti sreću i zdravlje njegovoj porodici"
:D :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, grb1tj said:

ajde jedno ana.rs pitanje

drugar mi je dobio cerkicu skoro, i za vikend idemo da je vidimo nas 4 drugara.

sta je ok pokloniti? ili samo dati lovu? recimo da je svima budzet po 20-30e

'bebama' se valjda poklanjaju dukati (tj zlatni novcici)? kao doneo si poklon, a u sustini si doneo nesto jos bolje od love, za stek

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, grb1tj said:

ajde jedno ana.rs pitanje

drugar mi je dobio cerkicu skoro, i za vikend idemo da je vidimo nas 4 drugara.

sta je ok pokloniti? ili samo dati lovu? recimo da je svima budzet po 20-30e

Bukvalno sam prosle nedelje isao kod drugarice koja se porodila, isto sam pitao koji su obicaji.

Lepo bi bilo da uzmete za mamu neko cvece, a kintu stavite u krevetac, to je to.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...