Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

2 hours ago, f4ts0 said:

kapiram ja brate za dzem, samo sada svako pravi dzem od organic samoniklog voca sa obronaka rtnja i slicna sranja.

Knedle su super, mene nervira ambijent, cena, i hajp. TJ ljudi koji ce doci da jedu knedlu tu jer je tako starinski a opet posh.

VIdis kolko sam kiseo :D

Ovde sam neki dan popizdeo jer prodaju sledeca jaja:

Normalna - 12 komada 1.20 eura
ORGANIC - 12 komada 2.5 eura
ORGANIC SA OMEGA 3 (ma ajde!) - 3 eura
ORGANIC od kvocke koja je SLOBODNO TRCALA i JELA ORGANSKE CRVE (sa sve logoom - garantuje belgijski farmer) - 4 eura 12 komada.

Sva su ista lol. Ja znam sta je jaje od kvocke koja trci po livadi, ovo nisu.

Jos nesto, sad je hit ovde "pijaca sa lokalnim proizvodima" ona fora, nema  papaja, banana, nego sta raste i kad raste. I tu prodaju trulo sranje ali na paletama naravno i naplacuju ihaj.

A tek kako me palete nerviraju, o tome bih knjigu mogao napisati.

Јбга, уваљује се оно што клијенти "воле", тј оно за шта су тренутно програмирани. И ја се усерем кад ми кажу зелена енергија :)

Link to comment
Share on other sites

onda cemo se sloziti kad neko ko nije ubrao trnjinu nzpravi dzem od "samoniklih trnjina". Jos samo da krenu da služe u teglicama sok od zove ubran kraj autoputa

Ovo mi uvek digne pritisak, odo da sameljem jednu kafu u zrnu svojim ručnim mlinom pa da se smirim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da li iko moze da mi preporuci nekog dobrog automehanicara za audija posto dok sam vozio forda odrzavao sam ga kod Dragomira u Pinosavi i malo sam se razmazio jer tipa kod ovog coveka znam kad odnesem auto sta god da mu je najvise mu treba jedno popodne da ga namesti, a sad sam npr. imao situaciju (i to ne prvi put) da mi je auto duze vreme izvan stroja, da se natezem vremenski, da na kraju i dalje nije to to, ne ni iz zle namere, nego vrv jednostavno iz neznanja.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imam ja sličnog majstora, samo što je dobar, pa je tražen, pa nema šanse da ti stigne auto za jedno popodne.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Debeli said:

imam ja sličnog majstora, samo što je dobar, pa je tražen, pa nema šanse da ti stigne auto za jedno popodne.

a nisam mislio bukvalno popodne, ali ono, da mi ne zaglavi auto beskonacno jer nije uigran za te neke zajebanije stvari

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...