Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ah đe me nađe

Sećam se kao da je juče bilo, početak '99 godine, nečiji CD mix sa 7-8 igara uključujući Q2 rip (bez ekspanzija i bez CD muzike ofc). E sad, pošto su likovi koji su pravili te mikseve bili baš onako stručni, samo su rarovali fajlove sa svog kompa (uključujući svoj config koji nisu obrisali nakon testiranja). Q2 se zbog toga pokretao u 640x480 (kao zaostalo podešavanje), a kako je komp bio na granici generacija Pentium 1 i 2, radio je u jedva dvadesetak frejmova po današnjoj slobodnoj proceni. Dakle ne glatko, al mislio sam da to tako treba sve dok nisam provalio da ima stavka "rezolucija" u opcijama. Kad je poletelo u 320x200, bilo je HOLI GVAKAMOLI al je brzo i okretno!

TL;DR teško je kad ne znaš

A još teže kad znaš :c

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, voodoo_ said:

Sećam se kao da je juče bilo, početak '99 godine, nečiji CD mix sa 7-8 igara uključujući Q2 rip (bez ekspanzija i bez CD muzike ofc). E sad, pošto su likovi koji su pravili te mikseve bili baš onako stručni, samo su rarovali fajlove sa svog kompa (uključujući svoj config koji nisu obrisali nakon testiranja). Q2 se zbog toga pokretao u 640x480 (kao zaostalo podešavanje), a kako je komp bio na granici generacija Pentium 1 i 2, radio je u jedva dvadesetak frejmova po današnjoj slobodnoj proceni. Dakle ne glatko, al mislio sam da to tako treba sve dok nisam provalio da ima stavka "rezolucija" u opcijama. Kad je poletelo u 320x200, bilo je HOLI GVAKAMOLI al je brzo i okretno!

ja se sećam da jedino što otprilike nisam uradio je bilo da komp stavim u zamrzivač dok sam pokušavao da što više ohladim stealth s220 kako bih ga što više overclockovao jer je on u quakeu u tipa 640x480 baš radio na granici između igrivog i ne, npr default vuče 15 fps, pa ti nešto malo budžneš konfig pa dođe do 18-19 fps, pa kad klokneš onda dođe 20-21 ali ako ga baš "ekstremno" oc-uješ uspe da dogura do 24-25 pa si na konju!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam plaky dugo što nisam kupio onu Diamond Viper V330 čini mi se, ne sećam se koji je to čip bio, a koja je bila brža, ali "lošijeg kvaliteta slike" ili tako neki bullshit.

Nikada nisam imao Voodoo, šmrc

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...