Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

37 minutes ago, voodoo_ said:

Kad budem imao uslova za brži upload pa da održavam ratio, svakako

PTP - најбољи трекер за филмове, има бонус систем, сидујеш и добијаш бонусе, које касније конвертујеш у upload кредит. Што дуже сидујеш, више и добијаш бонуса, па са пар филмова које увек желиш да имаш на харду можеш јако доста да набуџиш. Са 10/1 конекцијом коју дели 5 рачунара, направио сам скоро 15TB бафера, то је довољно да не морам више никада да размишљам нити бринем о ратиу. Мислим да је тренутно затворен за нове чланове, али то је само привремено. Убацио сам Рекиа (знам шта си гледао прошлог петка!), нека сведочи и он ако треба, али мислим да сам све рекао : )
BTN - најбољи трекер за серије, ratioless је у потпуности.

Тако да...
Оба су толико богати са понудом и квалитетом, да никакав јавни или news не може да парира. За више информација о оба, само изгуглајте скраћенице и то је то.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Corey said:

PTP - најбољи трекер за филмове, има бонус систем, сидујеш и добијаш бонусе, које касније конвертујеш у upload кредит. Што дуже сидујеш, више и добијаш бонуса, па са пар филмова које увек желиш да имаш на харду можеш јако доста да набуџиш. Са 10/1 конекцијом коју дели 5 рачунара, направио сам скоро 15TB бафера, то је довољно да не морам више никада да размишљам нити бринем о ратиу. Мислим да је тренутно затворен за нове чланове, али то је само привремено. Убацио сам Рекиа (знам шта си гледао прошлог петка!), нека сведочи и он ако треба, али мислим да сам све рекао : )
BTN - најбољи трекер за серије, ratioless је у потпуности.

Тако да...
Оба су толико богати са понудом и квалитетом, да никакав јавни или news не може да парира. За више информација о оба, само изгуглајте скраћенице и то је то.

E iskreno ja nesto moram da vas pitam :D

O cemu vi pricate? Ja kad god ocu nesto da skinem odem na neki piratebay mirror, odem na neki torrent sajt, eztv ili tako, kliknem na magnet-torrent link i skinem to obicno punom brzinom. Ne kapiram o cemu vi pricate da budem iskren.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, f4ts0 said:

E iskreno ja nesto moram da vas pitam :D

O cemu vi pricate? Ja kad god ocu nesto da skinem odem na neki piratebay mirror, odem na neki torrent sajt, eztv ili tako, kliknem na magnet-torrent link i skinem to obicno punom brzinom. Ne kapiram o cemu vi pricate da budem iskren.

Ja otiso na Korijev rarbg i klikno movies...kad treci film.

See what you did there....

Capture.JPG

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, f4ts0 said:

E iskreno ja nesto moram da vas pitam :D

O cemu vi pricate? Ja kad god ocu nesto da skinem odem na neki piratebay mirror, odem na neki torrent sajt, eztv ili tako, kliknem na magnet-torrent link i skinem to obicno punom brzinom. Ne kapiram o cemu vi pricate da budem iskren.

ni ja nemam pojma o cemu govore :D

kori daj invite za ta cudase ako imas, sta drugo da kazem

Link to comment
Share on other sites

Jedan se vec napio krvi (bio debeljuskast), drugi koji se zakacio iza uveta (slucajno smo ga i videli) je bio tanusan..

Skinuli ih pincetom, nije ostala glava...valjda ce biti ok...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ne trebaju vam invajti ako ne znate o čemu priča, skidajte 1080p filmove od dva giga


Vudu strogo pro!

A za krpelje proverite samo jel ste sve lepo izvadili i pratite to mesto na kozi narednih mesec dana, ako se pojavi crvenilo pravac doktor

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Srry Vicy ako sam nesto zabagovao...

Hvala doktore...i ziveli...:tf:

Lucky, pre dve godine bili na infektivnoj za isti problem...lekar (posle xy sati čekanja) nije uspeo lepo da ga skine, al je reko isto što i dule, pa zbog toga sada znam da ga skines kuci (sto pre, jer nece odmah valjda da se inficira), pa onda pratis ako ima neko sranje...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, absolute said:

Srry Vicy ako sam nesto zabagovao...

Hvala doktore...i ziveli...:tf:

Lucky, pre dve godine bili na infektivnoj za isti problem...lekar (posle xy sati čekanja) nije uspeo lepo da ga skine, al je reko isto što i dule, pa zbog toga sada znam da ga skines kuci (sto pre, jer nece odmah valjda da se inficira), pa onda pratis ako ima neko sranje...

onda ok. meni su ti krpelji uvek bili zent.

inace, ove studioB vesti i dalje kidaju. Prvo voditeljka bez zivota a onda prilog od 10 min o tome kako je usa ambasador uvredio informer :)))

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

- On je mirno dete i sportista koji uopšte nije zavisnik od igrica. Već na početku se uplašio i probao je da je izbriše, ali nije mogao. Igrica se konstantno vraćala, a stizale su mu i pretnje da će mu pobiti porodicu. Tek kada je telefon vratio na fabrička podešavanja, igrica je nestala sa njegovog telefona - priča zabrinuti otac i dodaje da mu je sin u policijskoj stanici rekao da je igricu instalirala i jedna njegova drugarica.

Međutim, način na koji je njegov sin instalirao igricu znatno se razlikuje od toga kako je ova igrica došla do dece i tinejdžera u Rusiji. Naime, u inostranstvu je princip da ovu igricu može da igra samo onaj ko dobije određeni link na mejl ili neku od društvenih mreža. Klikom na taj link oni bi započinjali igru opasnu po život. Dobijali su zadatke koje treba da ispune, i svaki je bio opasniji od drugog... Neki od zadataka su bili toliko opasni i mlade navodili na samoubistvo.

POSTOJI NA GUGL PLEJ PRODAVNICI

Novinari "Blica" u "Gugl plej" prodavnici pronašli su igricu pod nazivom plavi kit, koja može besplatno da se preuzme.

Međutim kada smo pokušali da je igramo, igrica je zahtevala naočare za virtuelnu realnost, jer u suprotnom, kako stoji, ova igrica ne može da se igra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...