Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jebote ostarkeljio sam, ozbiljan be a dick - don't be a dick momenat imam da li da prijavim da neka šugava seljačina u vertikali pored svaki. jebeni. dan. spaljuje neku lošu travu, ne mogu sobu da izvetrim

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Meni tako na kurac ide retardirani komsiluk koji usisava svaki dan popodne u 3 sata ili nocu, ukljucuje ves masinu na centrifugu u 12 nocu, stalno nesto cuka i lupa, zapalio bih ih sve...a da ne pominjem retardiranu decu koja stalno nesto vriste skacu i svadjaju se medjusobno i sa roditeljima

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga doktor sto nema strpljenje za decicu...umesto da im kupi po cokoladu i pomazi ih po glavi....e, kuda ide ovaj svet...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

Dobro jutro radni narode, kako cete provesti ovaj divan subotnji prolecni kisoviti dan?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Bio sam u dilemi kad sam jutros u šes' vid'o kako pljušti, sad već kad se sredilo oko 10 i granulo sunce, lakše se.

Inače, u saradnji sa Inpharma a sve uz decenijsko iskustvo sa forumom, izradili smo specijalan proizvod za određeni broj forumaša, ali i svih onih koji se tako osećaju.

Predstavljamo

http://www.inpharm.rs/sr/proizvodi/smirela/

1464593812671_en.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko gde u Beogradu mogu da kupim pljosku(cuturicu, kako god) za poklon? 
Po mogucstvu ako rade i custom graviranje, bilo bi super.

Ima gomila stranih sajtova i cene su odlicne, ali bih pre da pogledam uzivo kako izgledaju, nego da narucim neko sranje od kojeg ce da me bude sramota :D

Edit: na ovako nesto mislim, ne na one sto se koriste na svadbama da domacin docekuje goste :D
thumb?thumbId=8085

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...