Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

neverovatno koja se guzva stvorila oko bogoslovije zbog ovog novog trznog centra. bio sam u guzvi 20 min i prosao isto toliko metara :(

onda sam se odvazio da pokusam u bespucima karaburme po kojekakvim udzericama da dodjem do drugog kraja :)

i dalje mi je neverovatno da se to sve odigralo zbog trznog centra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tortky said:

Brate, napravili su toliku gužvu da ne može da se diše u samom TC, a radnje prazne.

Jebeni marmen-deb1 polusvet koji se trpa i ČEKA U REDU JEBENO da uđe u novi TC koji je apsolutno isti kao DC ili Ušće. Takva govna i treba da pocrkaju što pre, jebao ih Vučić sve u usta redom, krv im jebem zaostalu.

nisi mogao da udjes u tc?

Link to comment
Share on other sites

Genijalno mi je kod tog tržnog centra da je i dalje mega nedovršen, valjda i zbog one promene vlasništva i šta god - dosta radnji još nije ni otvoreno, klonje prljave, na podu tragovi od šuta i maltera .... 

Deluje doduše da je i veliki broj njih bio lokalna klinčadija sa karaburme, a 'de će oni drugi nego na tako neko mesto, to im je hit.

Link to comment
Share on other sites

Momci, jedno pitanje u vezi garancije. Uzeo sam Logitech f310 gamepad u Gigatronu pre tacno 3 meseca, desni analog pocinje slabije da radi, u levo i na dole reaguje samo na maksimalan pritsak, jako iritantno igrajuci darksouls. Sad, da li ja mogu da banem u radnju i trazim zamenu uredjaja, posto zakon o zastiti potrosacaa predvidja da mogu da odbijem popravku u prvih 6 meseci od kupovine i da trazim nov gamepad, ili nesto drugo da ocekujem?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Touche said:

Momci, jedno pitanje u vezi garancije. Uzeo sam Logitech f310 gamepad u Gigatronu pre tacno 3 meseca, desni analog pocinje slabije da radi, u levo i na dole reaguje samo na maksimalan pritsak, jako iritantno igrajuci darksouls. Sad, da li ja mogu da banem u radnju i trazim zamenu uredjaja, posto zakon o zastiti potrosacaa predvidja da mogu da odbijem popravku u prvih 6 meseci od kupovine i da trazim nov gamepad, ili nesto drugo da ocekujem?

očekuj svašta :)) ali svakako idi, nema šta, uz stav "hoću nov gamepad" pa vidi kako će proći.

ne bi me čudilo da za gamepad zbog tipa korišćenja kažu da je tvoja greška jer nisi stručno rukovao :))

Link to comment
Share on other sites

@Touche, popravku uvek mozes da odbijes. U stvari, nije tvoje da odbijes ili prihvatis, jer ti kao kupac odlucujes kako hoces da se resi reklamacija. Ali da, u prvih sest meseci poprakva moze samo uz tvoje eksplicitno odobrenje.

9 hours ago, Lucky said:

očekuj svašta :)) ali svakako idi, nema šta, uz stav "hoću nov gamepad" pa vidi kako će proći.

ne bi me čudilo da za gamepad zbog tipa korišćenja kažu da je tvoja greška jer nisi stručno rukovao :))

Mali prc ako to kazu, posto uz tehnicku robu po zakonu moraju da ti daju uputstvo za montazu i upotrebu. I to na srpskom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...