Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da li je neko od forumasa ikad cuo za slucaj da ulicno svetlo izbacuje fidovu sklopku? Znaci kad se upali u 17:18 kao sto je sad, sklopka iskoci. Mozes odmah da je vratis bez ikakvih problema. Znaci jedino mi ostalo da krenem da vadim kablove iz zidova :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Vlada_ said:

u koju mesaru, na starom bgu ako je moguce, da nosim xbox 360 dzojstik na popravku? nije cak ni neka popravka, kabl se ostetio na jednom delu, prvo je samo gubio kontakt a onda je prestao da radi skroz :c

Pa valjda ćeš kod @nickwood odneti boga mu poljubim!

1 hour ago, togFU said:

 

al' evo, da ne bude da spamujem, najbolji kontent u poslednjih par meseci, iako je stara vest, ovo je jebena pobeda, must read (verujte mi)

http://www.telegraf.rs/vesti/1572840-pokusao-sam-da-se-otrujem-praskom-biljana-ovo-je-najlepsa-ljubavna-pesma-u-srbiji-a-napisao-je-robijas

Ovo deluje kao nešto sa onih beforeafter i vice kada pogledaš ime linka sve do ovog dela da je najlepša ljubavna pesma.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Поштовани Корисници електронске поште;
 
Прешли сте 23.432 Стораге Бок сет Веб Сервицес / Помоћ,
имаћете проблема при слању и примање е-поште, и
Продужење. Морате кликнути на линк испод, попуните информације
примењује да бисте потврдили рачун.
 
Кликните на линк испод или копирате у е-трговини
Цлипбоард Виевер верификацију.
 
Кликните овде: xxxxxxxxxx
 
Пажња!
Пропуст да се то уради имаће ограничену емаил
Поштански сандучићи. Ако одбијете да ажурирате свој кориснички налог у кратком временском периоду
ажурирање
Обавештење, ваш налог ће бити затворена заувек.
искрено,
Систем администратори ®

 

Link to comment
Share on other sites

Dolazim danas na posao i stoji parkiran beli bmw, al' nije @Tiger21 , valjda je serija 1 kupe, ne razaznajem ih, ali skroz razlupana stakla i hauba i to sve, srča svugde okolo. Ali nije saobraćajka jer je sve drugo netaknuto a i parkiran je - bukvalno kao one slike sa neta. Ili je neka "poruka" ekipe "iz kraja" ili bivša riba :)

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, Lucky said:

haha, palo mi je napamet ali sam u kolima bio - ako neko prolazi kroz Branka Krsmanovića eto prilike, kapiram da vlasnik spava do podneva!

Izbio požar na Fristajleru noćas i bacili bombu na neki drugi splav, možda je ovaj razlupani isto deo te slučajnosti, ko će ga znati.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...