Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 2/2/2017 at 7:32 AM, nikita_ said:

Igra mi se RE7 , al striktno na VR-u , a definitivno mi se ne daje kesh za Playstation VR :D

 

Inace, mnogo mnogo stresan mesec, ali sve za konacnu pobedu!

ovih godina puno putujem zbog firminih projekata , i jedan od glavnih razloga zbog kojih zelim da se "skrasim" i "pustim korenje" je da bih mogao da kupim desktop masinu sa velikim monitorom i igram igrice ko covek. Imam na steamu stekovano 4-5 igara koje zelim da igram, al mi glupo na laptopu. mogu da poteram na nekim medium-high detaljima, al mi greota igrati  npr witcher 3 na 17" i medium detaljima. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

ovih godina puno putujem zbog firminih projekata , i jedan od glavnih razloga zbog kojih zelim da se "skrasim" i "pustim korenje" je da bih mogao da kupim desktop masinu sa velikim monitorom i igram igrice ko covek. Imam na steamu stekovano 4-5 igara koje zelim da igram, al mi glupo na laptopu. mogu da poteram na nekim medium-high detaljima, al mi greota igrati  npr witcher 3 na 17" i medium detaljima. 


Za Witcher 3 bih toplo preporučio TV kao monitor, pogotovu što sad ima 55" HDR 4k sa malim input lagom za dve ipo iljade dolara, što je po iljade više od ultra wide IPS monitora.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Tu sa slike ne uzimaj, imam je i baš smara što nema konkretno podupiranje za donja leđa nego samo tu mrežicu

Uzeo sam ženi ovu

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kanc-stolica-aggestrup-siva-crna

dosta smo je jahali u radnji (stolicu) i deluje izdržljivo, a ergonomija je odlična. Jedino što su držači za ruke od skaja, a donji nosač nije metalni, mada žena nema sto kila tako da to nije problem.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, [BMF]Psycho said:

Za Witcher 3 bih toplo preporučio TV kao monitor, pogotovu što sad ima 55" HDR 4k sa malim input lagom za dve ipo iljade dolara, što je po iljade više od ultra wide IPS monitora.

 

nemam predstavu kako to uopste izgleda :) igrao sam resident evil na projektoru doduse i bilo je do jaja

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Psycho" userid="2477"]

Za Witcher 3 bih toplo preporučio TV kao monitor, pogotovu što sad ima 55" HDR 4k sa malim input lagom za dve ipo iljade dolara,


Koji je to 4k HDR TV sa "malim input lagom"? Zbog tog laga jedino i ima smisla onaj 4K Asus 27" monitor što su predstavili sad na CES-u, a posle i Acer. Samo će da koštaju po dva soma dolara napolju :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u ovoj stolici koju sam linkovao sedeo 2 godine or so, i nije toliko losa koliko je pljujete, ali nije ni dobra. Ona mi je merilo jer znam sta je za te pare i znao sam koliko kosta na skoro svim stranicama i to mi je odmah upalo u oci.

Bukvalno na 5 stranica je 6-8k i dodje jysk i napise 10k i popust, mda. Nije istina da ne mogu da se nadju dobri dealovi za te 1-2 dana popusta ali ovaj je apsolutna prevara.

...

Link to comment
Share on other sites

Psycho" userid="2477"]

Za Witcher 3 bih toplo preporučio TV kao monitor, pogotovu što sad ima 55" HDR 4k sa malim input lagom za dve ipo iljade dolara,


Koji je to 4k HDR TV sa "malim input lagom"? Zbog tog laga jedino i ima smisla onaj 4K Asus 27" monitor što su predstavili sad na CES-u, a posle i Acer. Samo će da koštaju po dva soma dolara napolju :(


Samsung KS8000 i KS9000. 4k ispod 50" nema svrhe.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...