Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ajde barem danas budi u dobrom duhu prazinika :D

мир божји христос се роди, нек ми се ништа на викенд шифту не догоди!
доручак више није на води, ка устима ми кајгана ходи!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dule_smor said:

Budimo humani iako smo ciganji HEEE.

Dobio sam paru u cesnici! Jel to znaci da cu konacno da odem preko i postanem gastos ove godine i userem se od para ili da cu da se userem od alkohola veceras?

Srecno sa B2 viel Gluck :) ne brini se nije toliko tesko stvarno jedini fail za Nemacku je sto ces verovatno da budes stacioniran u nekom selu al od negde mora da se pocne :)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, prota_ said:

hristos se rodi

jel praviš onu sa lukom, laki? meni ta najbolja.
obariš krompir ceo, sa sve ljuskom. pustiš ga da se oladi, oljuštiš, nasečeš na kolutove, isto tako i luk. sve to u šerpu, soli, maslinovog ulja i malo sirćeta i to je to.

ma da, sve to tako. imam utisak da mi krompir upije ulje i sirce pa opet bude suvo. a ne mogu da stavkm da pliva bas. mozda je kvaka u kuvanju krompira, pa da ga ostavim da se bas dobro proladi. a nisam kuvao u ljusci.

dobio sam pasulj u cesnici! to valjda znaci da ce mi sa stadom ovaca sve biti ok.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tortky said:

Samo urbano.

(levi forumaš je ovde završio nastup u kafani "Limun Žut", dok je drugi izgazio par cigana sa cenjenim članom koji se krije iza nicka "SATAN" pa je posle produžio da čita blic naslove i uči Njemački)

Ahaha, pa jao, gde iskopa ovu sliku jebote, to je onog leta kad sam se osisao na nulu, ima 7-8 godina sigurno:). Naravno da nemam pojma kada i gde je ovo bilo :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

Jebote, sad gledam pa i on je jedna od prethodno banovanih volina koja je promigoljila nazad na forum da soli pamet svima, u pičku materinu na šta smo spali; da nam polupismeni moroni sole pamet i uče nas bilo čemu...

Forum bi bio mnogo prijatniji da nije tebe.

Osim mrznje i pljuvanja po drugima, od tebe nisam cuo nikada nista ni procitao nista pametno.

Samo se skloni!
 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

ma da, sve to tako. imam utisak da mi krompir upije ulje i sirce pa opet bude suvo. a ne mogu da stavkm da pliva bas. mozda je kvaka u kuvanju krompira, pa da ga ostavim da se bas dobro proladi. a nisam kuvao u ljusci.

dobio sam pasulj u cesnici! to valjda znaci da ce mi sa stadom ovaca sve biti ok.

ja ga u ljusci kuvam da se ne raspadne kad ga sečem kasnije, a treba i da se pazi da se ne raskuva. ja kad ga nasečem, pomešam s lukom, posolim i pouljim ostavim da odstoji malo, da upije šta hoće, pa ga onda opet malo pouljim, posolim koko treba jer uvek treba i zakiselim 

inače, skontala sam i da mi tamponi uopšte ne odgovaraju pa se vraćam na uloške

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2017 at 1:01 PM, [BMF]Psycho said:

 


I ja se osećam ko da mi Overwatch proždire dušu, a nemoć ostaviti. Kao ajde bar do Diamond, ko mazohista...

 

 

Moj savet ti je da brises tog demona, ja sam uspeo do diamonda, nekih 3150 i pao na 2700, posle sam hteo da se pojedem dok sam se vracao preko 3000 preko. Onda sam u trenutku shvatio:"šta će mi to u životu kada već ne mogu da se kontrolišem" 

Srećno!

Edited by Ste
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, tortky said:

[roflmao]

E, nemoj biti aprijatan!

Srsly, ajde roze kečap i mogu da ignorišem, ono čak sam preko toga preleteo pogledom i kao ono "ok, neko razvodnio kečap" i bilo je još mnogo toga za šta smo se uhvatili, a nismo morali realno.

Ali ovo mi je bio totalni mindfuck. Posoliti peršunom. Mislim da se posle toga dečko naljutio i napustio forum. ali stvarno ja sam tad bio totalno zbunjen, kako neko može da napiše da nešto soli peršunom (jel beše palačinke u pitanju?)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...