Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

45 minutes ago, Debeli said:

pozdravi i ti njih Lale, kad budeš išao sledeći put najavi im da uskoro dolazim, treba neke papire da mi potpišu.

Mount Doom aka Elektrana Krško.

ah, nije da tako redovno idem, ali ako budem išao pre tebe svakako ću preneti poruku!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

koliko su otprilike pocetne plate za php juniore u bg-u? drugar se naoruzao da trazi posao 

Ja bih računao negde oko 600-700e. doduše zavisi i od toga kakav je "junior" i koji tip firme ujuri.

Jutros izlazim i kao "pa i nije toliko hladno" i onda dunu vetar i to je bilo to :))

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Lucky said:

Ja bih računao negde oko 600-700e. doduše zavisi i od toga kakav je "junior" i koji tip firme Jutros izlazim i kao "pa i nije toliko hladno" i onda dunu vetar i to je bilo to :))

Novi Zeland ima najveći mindfuck od vremena. Kad sija sunce, hoćeš da izgoris, a čim zadje oblačis džemper. Neretko bude da u kancelariji u istom danu palimo klimu i za grejanje i hlađenje. Vetar je leden, a sunce peče verovatno zbog ozonske rupe. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Neptune said:

Novi Zeland ima najveći mindfuck od vremena. Kad sija sunce, hoćeš da izgoris, a čim zadje oblačis džemper. Neretko bude da u kancelariji u istom danu palimo klimu i za grejanje i hlađenje. Vetar je leden, a sunce peče verovatno zbog ozonske rupe. 

opa, još jedan NZ ovac - mislio sam da je @[BMF]Psycho jedini odatlen :)

18 minutes ago, sttevann said:

Ne bih rekao da su toliko visoke u startu za juniore... Mozda ako te ukenja neka dobra firma, i ako pod juniorem podrazumevas da vec imas solidnog iskustva, sto opet i nije vise junior :)

Možda grešim, šta ga znam - ja znam za slučajeve da imaju i više od toga, sa druge strane stvarno slabo znam da neko ima ispod 500-600, ali kažem, pitanje je šta je definicija juniora za tebe, mene i za nekog trećeg. Dal' je junior neko ko je tek završio faks i krenuo da radi ili nije ni završio faks ali zna da "programira" ili je junior neko sa na primer godinu dana iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Izbrisao sam i prestao da igram, overwatch, smite, rocket league i jos jedno pet drugih igara koje jedu zivot. Osecam se kao da sam prestao da se drogiram.
 


I ja se osećam ko da mi Overwatch proždire dušu, a nemoć ostaviti. Kao ajde bar do Diamond, ko mazohista...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Lucky said:

Možda grešim, šta ga znam - ja znam za slučajeve da imaju i više od toga, sa druge strane stvarno slabo znam da neko ima ispod 500-600, ali kažem, pitanje je šta je definicija juniora za tebe, mene i za nekog trećeg. Dal' je junior neko ko je tek završio faks i krenuo da radi ili nije ni završio faks ali zna da "programira" ili je junior neko sa na primer godinu dana iskustva.

Bas to, posto nije napisao nista o iskustvu ortaka, a ako mu prenese info - e pocetna plata ti je 600-700e, a ovaj zna samo da ispise hello world, pa mu posle budu krivi ljudi po internetima sto je nezadovoljan :)

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

600 - 700 evra je baš mnogo, ako pričamo stvarno o pravom PHP Junioru, 500 je neki max. Više eventualno ako si prijavljen na minimalac, ostalo na ruke. Kolko sam izvalio, Endava najviše autsorsuje PHP-ovce, a štancaju ih poprično, tako da verujem da i to malo spušta cenu. 

U svakom slučaju, ako se pokaže jako brzo će ta plata da skoči na tih 700, ali početna toliko... pa jedino ako pokida tehnički razgovor i ima neko iskustvo, al to onda nije Junior :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ВАИСТИНУ СЕ РОДИ!!

НЕКА ВАМ ЈЕ СВИМА СРЕЋАН БОЖИЋ, ДА ДОЧЕКАТЕ СЛЕДЕЋИ У ЗДРАВЉУ И ВЕСЕЉУ!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...