Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Срећна нова : )


Драле или неко други, једно питање. Ако извршим данас или сутра online уплату, када ће тај промет бити извршен? Треба да имам доказ о уплати, који добијам након што другој страни легне новац.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Srecna Nova godina!

Срећна нова : )

Драле или неко други, једно питање. Ако извршим данас или сутра online уплату, када ће тај промет бити извршен? Треба да имам доказ о уплати, који добијам након што другој страни легне новац.


Koliko se sećam po obaveštenju od banke platni promet kreće tek prvog radnog dana u novoj godini, dakle biće izvršeno 4. januara.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Neptune said:

nek dignu ruku forumasi koji na fejs postavljaju statuse kako ih je 2016 pregazila ali su preziveli i 2017 docekuju spremniji

Druze

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2017 at 8:59 PM, mohr said:

kakvog mercedesa vozi sandra afrika sunce ti,mora da mnogo dobro peva...sa druge strane,svidjaju mi se ovi novi tuneli kroz koje sam prvi put prosao nocas,i naplatna rampa ce smanjiti guzvu cini mi se kada bude premestena,deluje da ima vise traka

Pa jel je "mučenu" privodiše onoliko puta zbog interesovanje odakle joj takva kola, a ona rekla, kupila joj baba.

btw, bio do zagreba, pozdravili su svi Draška :))

btw2, u Zagrebu sunce sija kida, bukvalno iz sunca i 9 stepeni na prekidač samo magla ne vidi se prst pred okom i tako sve do beograda.

Link to comment
Share on other sites

pozdravi i ti njih Lale, kad budeš išao sledeći put najavi im da uskoro dolazim, treba neke papire da mi potpišu.

18 minutes ago, alfa said:

u Mordoru je uvek toplije zbog Mount Doom-a

Mount Doom aka Elektrana Krško.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...