Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Grbo, šta misliš pod ovim "ali da nije fast food"? :D

 

Burger House ima najbolji burger koji sam probao u Beogradu, a i šire! 

 

Mislio sam da nije sa ulice, nego kao neki bar, restoran :D

 

BH ti nije onda to što tražiš, ima gotivno mestu za bleju sa VISOKIM SEDENJEM napolju i unutra.

Što se tiče cena, evo od pre neki dan. Dva burgera sa po dva dodatka (meni je npr. čedar default) dva soka i jedna porcija "pola - pola" - pomfrit i onion rings, sve đuture nešto manje od 1200.

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ribz grill&booze sad ima jače burgere od burger house-a. uz to imaju i jako dobra rebarca i ooooooooooooooodličan pulled pork (tj. drpano prase).

cene su im tu negde, s tim što je ribz pravi restoran, čak su poželjne i rezervacije. imaju i dostavu preko potrčka.

preporuke su dakle ribz burger s duplim mesom (prave od pravog mesa a ne od tzv "roštilj mase" pa slobodno naručite i medium ili medium rare), pulled pork, ljuta rebarca. od priloga obavezno spicy wedges, običan pomfrit im je bljutav. imaju točeni erdinger.

ko voli ozbiljne goveđe odreske, zapata je dobila t-bone i rib eye po razumnim cenama. imaju i oni vrlo pristojne burgere koji su doduše od roštilj mase, ali su zato dosta jeftiniji od pravih.

izbegavati submarine bbq u kralja petra, em su im burgeri mali i loši, em su skupi, em drže neki hrvati :D

Link to comment
Share on other sites

još jedna preporuka za ribz, i meni submarine nije bio toliko loš, ali da, jesu bezobrazno skupi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Grbo, šta misliš pod ovim "ali da nije fast food"? :D

 

Burger House ima najbolji burger koji sam probao u Beogradu, a i šire! 

 

Pa da ne napravi istu gresku kao Aca, pa ako se curici ne jedu burgeri da moze karbonaru da jedu :D

 

ribz grill&booze sad ima jače burgere od burger house-a. uz to imaju i jako dobra rebarca i ooooooooooooooodličan pulled pork (tj. drpano prase).

cene su im tu negde, s tim što je ribz pravi restoran, čak su poželjne i rezervacije. imaju i dostavu preko potrčka.

preporuke su dakle ribz burger s duplim mesom (prave od pravog mesa a ne od tzv "roštilj mase" pa slobodno naručite i medium ili medium rare), pulled pork, ljuta rebarca. od priloga obavezno spicy wedges, običan pomfrit im je bljutav. imaju točeni erdinger.

ko voli ozbiljne goveđe odreske, zapata je dobila t-bone i rib eye po razumnim cenama. imaju i oni vrlo pristojne burgere koji su doduše od roštilj mase, ali su zato dosta jeftiniji od pravih.

izbegavati submarine bbq u kralja petra, em su im burgeri mali i loši, em su skupi, em drže neki hrvati :D

Ne jedem nista ako nije pravljeno sou vida metodom! :tf:

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E da, trol mi je pojeo mozak, zaboravih zasto sam uzeo da pisem :D

Bio sam u ribzu pre nego sto je bio kul, odnosno ubo sam prvu nedelju rada, swe pohwale za kompletan asortiman, cak su mi se svideli i pohovani bounty, snikers i mars :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Рибз и Бургер лепо изгледају, кажете да је и укусно. И то је добро.
Али, радозналости ради, зашто тај амерички изглед и јеловник? Испада да само Амери знају да направе роштиљ. Наше пљеке и наш роштиљ не могу да се сервирају довољно лепо, не могу да буду полусирове или има нешто треће?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Рибз и Бургер лепо изгледају, кажете да је и укусно. И то је добро.
Али, радозналости ради, зашто тај амерички изглед и јеловник? Испада да само Амери знају да направе роштиљ. Наше пљеке и наш роштиљ не могу да се сервирају довољно лепо, не могу да буду полусирове или има нешто треће?

To je koncept burgera, na kraju krajeva i meso je nešto drugačije. Isto kao što ljudi idu u McDonalds iako imaju da kupe pljeskavicu gde se okrenu, tako idu i ovde na nešto slično ali ipak drugačije. Plus imaš kolutove luka, malo neke drugačije prelive i soseve, tako to.

Naravno da niko i dalje nema ništa protiv da ode i odvali se od pljeskavice na kajmaku sa lukom :)

btw, ja nisam imao pojma da:

1. Hotel Jugoslavija radi (i to sad gledam, od 2013!)

2. U hotelu izdaju prostor i za kancelarije (nemam pojma gde su ih zbudžili, ali ih kao ima preko 100).

Link to comment
Share on other sites

Ја сам помислио да би било занимљиво да се пљека са кајмаком служи у финој варијанти, ала приказаној. Фина пљека од меса, наравно, па нек кошта.
Нисам против, само радознао.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se usudio reci kod jage i gice, na cosku bulevara nikole tesle i dzona kenedija, mislim da nigde nisam jeo gotivnija nego tamo, doduse marinirana su, a bas volim rebra i husam ih gde god stignem. Jebo mater, bale mi krenule, ko puding su kasikom da ih jedes

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ја сам помислио да би било занимљиво да се пљека са кајмаком служи у финој варијанти, ала приказаној. Фина пљека од меса, наравно, па нек кошта.
Нисам против, само радознао.

za to npr imaš Malu Fabriku, Ambar i sl

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...