Jump to content

Nostalrius Begins


Kemp.

Recommended Posts

To je super ideja, samo ako budu naplacivali neke usluge, tipa 'ekskluzivne' mountove ili iteme, Blizzard zadrzava pravo da ih tuzi i ugasi server. Onda sta smo, ally ili horda? U vanili nema shamana i paladina na obe strane, imajte to na umu.

Edit: Pregledao sam sve i procitao, mnogo mi se svidja ovo, pogotovo sto je server lociran u zapadnoj evropi - no lags yyee !!

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Ja vec igram na vanila private serveru(feenix-emerald dream) i to mi je najbolja zabava u wow-u u poslednjih minimum 5 godina

nije to (samo) nostalgija, cim odigrate par questova, uradite neki dungeon, shvaticete koliko su unistili wow posle tbc-a

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam uspeo da izvalim, key features koji ovaj server nudi je dramaticno poboljsan pathing sistem (ono kad te neko fearuje da ne odletis kroz zid u jaja, blink odradjen perfektno bez bagovanja i zapucavanja na cudnim delovima mape, npc kad te prate ne mogu da prodju kroz zid/preskoce provaliju i tako dalje..) kako za igrace tako i za njihove petove (hunter, wlock). Pored ovog svega ima neki dobar anti-cheat program ugradjen, ostalo je sve isto kao na originalu. Mnogo mi se svidja sto su francuzi radili na ovom projektu a ne neka americka govna.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Cheatovanja nema ni ovde a btw od kako sam poceo opet da igram vanilu, primetio sam kako je filozofija u to vreme bila da se prikaze ogroman svet warcrafta ciji si ti mali deo, i u kome malo po malo napredujes. Dok si sada ti glavni baja i sve se vrti oko tebe od prvog dana. I sve je krvavije, teze i mracnije bar 5x

U gameplayu je razlika tolika da je jednostavno skroz druga igra i ne moze da se poredi.

tako da preporucujem svima probaju neki vanila server, nece se pokajati. Sad koji server konkretno, nemam pojma, meni je emerald dream odlican

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Pathing nije mala stvar, koliko se sećam i na originalu sam pizdeo kad charge ode u pm. To što su Francuzi je plus pošto su verovatno serveri bliži nama. Da je us latency bi verovatno bio 300, ovako realno oko 50.

vanila=3 meseca do lvl60 pa dalje jedno 100 trčanja preko pola mape do corpse lokacije

Ps. Zaboravio sam i onu dobru stvar, jednom se girujes i miran si

Edited by Voo Kanigia

...

Link to comment
Share on other sites

Emeral Dream je krap, tj svi Feenix serveri  

Trenutno jedino Valkyre valja al populacija je slaba, i on je pay2win kao i svi ostali. Rebirth je kao valjao ali su ga usrali ddos atackovi i neka drama sa dev-ovima. 

Ceka se ovaj Nostalrius i Kronos. 

 

U principu su slicni odgovori na ovo pitanje http://www.reddit.com/r/wowservers/.

Edited by Kemp.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Problem je populacija na private serverima koliko mogu da vidim. Sve ispod 1k online je slabo. Sad, pitanje je da li će ovaj novi server imati ali to će se videti za nekih mesec dana, možda dva.

Ako bude bilo guildova i bude se moglo skupiti 40 ljudi za neki MC/ONY runove, od tog momenta me vise populacija na serveru ne interesuje..

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Meni je na emerald dreamu uzivancija since day1, nikoga nisam video da hakuje, ne znam ni kako bi to izgledalo a iskreno ni ne zanima me. prvenstveno igram zbog levelovanja i 5man dungeona i vise sam nego zadovoljan, komjuniti je ok, 98% ljudi su old skul wow igraci. Haters gona hate ali sto se mene tice sve radi odlicno. Zg/mc pugovi se pice svaki dan, battlegroundi su up u svako doba, u proseku 3wsga/1ab/1av-a. Ima minimum 6-7 guildova koji ciste sav kontent na horde side, koja je slabija.(mada to meni nista ne znaci jer nemam vremena da raidujem, goal mi je da se bis gearujem pre raid gearom ) vidim da je vecina desavanja na lvl 60. a ja sam tek 51. I da, vecina igraca je iz eu, dosta manje amera

e sad ako se pojavi neki server sa vecom populacijom(to mi je najbitniji kriterijum), i prezivi vise od par meseci eto i mene tamo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Valkyrie, za neko kratko vreme, i casual raidovanjem ocistio content. Dobar neki US guild bio, sve pro top igraci. Tako da smo se prosetali samo kroz Mc/BWl lagano. 

Sad oce da rolaju alijansu na ovom novom serveru a meni se neda da igram ally. Verovatno cu da levelujem nesto na hordi lagano, kad nadjem vremena. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za ostale na ovom forumu ali imam par prijatelja, startovacemo casual guild za leveling i pvp u glavnom. Za pocetak je bitno da mozemo raditi normalne UBRS 10man runove da se malo obucemo pa cemo posle videti da li nesto vise ili nastavljamo lov na pvp rankove. Bicemo HORDA, i guild ce biti internacionalan zbog lakseg i brzeg nalazenja ljudi. Pa ako je neko zainteresovan nek me /w ingame ili nek napise ovde nick nakon sto kreira lika.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...