Jump to content

Oprema za samoodbranu


Recommended Posts

Radnja kod Zelenog venca se zove Snajper, odmah kad krenes gore ka Terazijama. 

 

Mada mislim da su zabranili prodaju tih "biber" sprejeva i slicno kao normalno u prodavnici jer je to kao neko oruzije pa ne verujem da ces naci kod njih. S druge strane svi kazu da ima da se kupi po buvljacima i sl. Ono sto znam da ima sigurno je neka vrsta baterijske lampe/shockera koji na buvljaku prodaju kao sredstvo samoodbrane od pasa lutalica (?!). Komsija je neki moj kupio, nije bas kao u americkim filmovima da bi nekoga umrtvilo na mestu, ali deluje poprilicno zajebano ona struja, naravno nisam zeleo da probam kakav je efekat :) To znam da kosta nesto oko 1500-2000 dinara. Druga opcija je ovako nesto http://www.snajper.com/online_prodavnica/razno/palice/2_1914_walter_prosecur_palica_17--1154.htmlali ne verujem da je to mnogo zgodno za zensku osobu da mlati sad nekoga. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno nezgodna tema kod nas... Drugarica nosi taj biber sprej, koji kao sto je neko rekao, nisam ni siguran koliku zastitu pruza. A opet sa druge strane neke bolje alternative ni nema, ako upotrebljavas oruzje kod nas u takvim situacijama na sudu mogu da presude da si koristio prekomernu silu, ugrozavas javni red i mir, druge gradjane i da, iako je to bilo u samoodbrani, dobijes kaznu zatvora zbog nekog manijaka...

 

Ako vec imas problem kretena u ulazu, organizujte se i opravite interfon, stavite kamere, sigurnije brave itd, sto kontam da ce smanjiti broj debila u ulazu makar za odredjeni procenat. Ja iskreno pratim devojke, drugarice skoro uvek, pogotovo tu drugaricu jer ima problematicnog bivseg. Ne zelis da znas koliko je tesko u Srbiji da neko dobije zabranu prilaska, policija naravno "ne moze nista" dok ne nadje tog nekog, a ako nemas neku deblju vezu nece si ni nesto posebno iscimati. Tako da bolje i taj biber sprej nego nista u svakom slucaju, ali definitivno ta preventiva (inb4 durex) najvise i pomaze. 

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...