Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

15 hours ago, Losmi said:

Realno Aleksandar Vučić je najviše učinio za razvoj biznisa u Srbiji od 1945. do danas.  [ok]

zašto se zaustaviti na 1945. rat je bio od 41. i nije se razvijao biznis sem biznisa saradnje sa nemcima takvih kao ti, tako da se može granica tu pomeriti. ali opet rat je počeo i pre toga a država je bila u velikoj krizi od ubistva kralja tako da se može granica pomeriti na 1934. 
al opet, nije biznis bio bog zna šta ni tada jer je ujedinjena država imala velikih problema, tako da se granica pomera na 1918. al opet pre toga su bile 4 ratne godine, a pre toga još dve, tako da granica ide na 1911. a opet, srbija je tada bila ruralna, stočarsko-zemljoradnička država i sem trgovine svinjama nije bilo bog zna kakvog biznisa, tako da granica ide na 1878. a pre toga smo bili pod turcima 500 godina i tu nema ni pomisli o nekom biznisu, tako da je granica 1459. i pad despotovine. 

a pošto je tad, kao i sad, na snazi bio feudalizam trka je mrtva.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shekk said:

@Lucky Ajd u pivo da ne smeš da banuješ SNS bota sa javnog dela foruma :D

haha, naravno da smem!!! sad ćeš da vidiš!

Šalu na stranu, meni je ovo zapravo krajnje zanimljivo, mislim, kako može da ne bude kada lik napiše da je vučić uradio najviše od 1945. godine i već se prebacio na jankovića i jeremića posle NCRa i citira PR tekstove o NCRu :)))

ALI da ne ispadne da uvek štitim botove i ovakve likove i da je u pitanju content, ako učesnici ovog threada od desetak postova iznad ovog mog misle da treba da ga suspendujemo, ja ću to uraditi bez ulaženja u detalje! Eto vam demokratije!

Link to comment
Share on other sites

Pravda za Lošmija i Uroša Mišića!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa to i kaže čovek, zamisli kako je napaćenim ljudima koji moraju da rade za "braću" ruse koji nam nikad nisu pomogli iako nas kao vole, majku im!

 

skontao sam da što više spamujemo ovaj topic, ljudi koji preko gugla dođu na ovaj topic moraće duže da listaju stranice dok ne nađu info koji im treba :tf::tf::tf::tf:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj predizborni spot je sve objasnio. Verujem da oni koji pljuju po meni i NCR-u mogu da se prepoznaju u ovim zgubidanima sto locu pivo, pljuju po svima koji hoce da rade i da nam svima bude bolje, Njima jedino i preostaje da vidu Vucicu pederu, i da love botove, sendvicare.. i ne znam koga sve, samo da ne priznaju da su saka jada koja zna samo da pljuje, a ne zeli nista da uradi ni za sebe i svoju porodicu, ni za Srbiju...

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Losmi said:

Ovaj predizborni spot je sve objasnio. Verujem da oni koji pljuju po meni i NCR-u mogu da se prepoznaju u ovim zgubidanima sto locu pivo, pljuju po svima koji hoce da rade i da nam svima bude bolje, Njima jedino i preostaje da vidu Vucicu pederu, i da love botove, sendvicare.. i ne znam koga sve, samo da ne priznaju da su saka jada koja zna samo da pljuje, a ne zeli nista da uradi ni za sebe i svoju porodicu, ni za Srbiju...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...