Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 minutes ago, Lucky said:

siguran sam da je neko već prošao kolima i odvalio im to.

Ja sam to mentalno uradio cim sam video ove kartonske kurcice :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Uopste nisu "retardi", то je poprilično ozbiljna tema...... Biciklisti po ZAKONU imaju pravo da se na kolovozima (NE i auto-putem) kreću uz DESNU IVICU a preporučeno rastojanje motirnih vozila pri obilaženju istih je upravo 1.5m, ko misli da serendam neka sedne na bajs a ja cu da prođem na metar od njega pri obilaženju a posle i pola metra, čisto da mu upotpunim ugođaj koji sam imao gotovo svakodnevno dok sam non stop cepao bajsom kroz grad...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

možda neku alley cat akciju da odradiš u knez mihajlovoj da bi podigao AWARENESS o sigurnosti biciklista?

svako ko potencira ZAKON (a ovde čak nije ni zakon već preporulka)  kada infrastruktura za to ne postoji je retard prve klase. I ja bih voleo da imamo toliko traka na putevima da me boli kurac za 1.5m ali pošto živimo u državi gde se putovanje od tačke A do tačke B udvostruči kad padne mala kiša jasno je da od toga nema ništa dok se infrastrukturne stvari ne srede.

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Zakon stvarno podrazumeva bicikl kao "auto" sve zajedno sa preticanjem itd, sećam se toga sa polaganja, ali stoji ovo što kaže i Doca. Ova njihova akcija bi čak i bila ok kad bi bajs razvijao makar 30-40km/h konstantno, pa da ne prave gužvu. opet, i vozači ni ne vide bicikliste tako da - rešenje nije lako!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...