Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahaha, Vudu samo ol skul tru!

ma ovo je zajebancija sa neke fejs stranice, istorijske licnosti u modernom/fantasy okruzenju, lajkovao je neko na fejsu pa mi je izaslo...ima i cara dusana i svasta nesto, evo link pa se jos malo zgrozavajte nad skrnavljenjem istorije!

https://www.facebook.com/pg/historicalfiguresmodernweapons/photos/?ref=page_internal

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

Ahaha, Vudu samo ol skul tru!

ma ovo je zajebancija sa neke fejs stranice, istorijske licnosti u modernom/fantasy okruzenju, lajkovao je neko na fejsu pa mi je izaslo...ima i cara dusana i svasta nesto, evo link pa se jos malo zgrozavajte nad skrnavljenjem istorije!

https://www.facebook.com/pg/historicalfiguresmodernweapons/photos/?ref=page_internal

Ova slika koju si postavio me malo asocira na film Mutant Chronicles iz 2008. Deo filma ima taj neki neobičan vajb futirstično modernizovanog WW1, i nekako mi baš leže na tu emociju koju je još taj film aktivirao. :-)

Miljama je kvalitetom i idejom ispred ostalih slikana toj stranici, koje su baš katastrofa, neki nalepljeni kalaši, skarovi, miniganovi, baš su krindži.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

realno, ostale slike su bas sranje, ima mozda par dobrih...a ova je valjda artwork iz WH40k, samo je neko nalepio misicevu facu:)

Ako je ta slika uzeta iz Warhammer, to je i razlog što je nisam prepoznao, te pomislio da možda ima originalnosti. Sad vidim tekst belim slovima u uglovima, inverted, piše Warhamer 40000.

A taj film, Mutant Chronicles, zaboravio sam bio ime filma kad sam hteo da ga pomenem da me asocira malo. Odem na IMDB, nađem Rona Perlmana, pa listam filmografiju, dok nisam video poznat naslov. Pogledam malo trivia, kao zasnovan je na nekoj pen&paper igri, i jedan od prvih topika dole u diskusiji je taj da traže Warhammer film da se snimi. :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2017 at 10:07 PM, Vlada_ said:

ta ti fora od pre dva veka dok ti moj kurac bio deka

to si cuo iza duda gde si mi lizo muda

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

majko mila šta je ovo :((

juče u retkim momentima gledanja tva vrtim kanale i naiđem na neki zabavni show program koji me je "zadržao" jer je neka pevaljka matora pričala neki vic i onda drugi lik priča kako je davnih dana išao da se slika kako jaše konja, i tada mu je bilo malo dete pa ono nije moglo, a voditeljka pita - a jel jahao konja kasnije vaš sin? a on kaže "nije, al' je jahao kobile". a svega toga sam se setio sad jer je i bora bio među gostima.

download (2).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...