Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

3 hours ago, killYg0r said:

:( nisam mogao da pojim vise doktorski saab, vukao me je da pritiskam gas i onda jeo jedno 12-14L gradske voznje :D Sad ovo vozim u penzija modu sa cetvrt gasa i pricam srpsku pricu da mi auto trosi 5L

Sve je to varka Dule! Sve na kredit i dugogodisnje ropstvo :D

:(

jednog dana mitsubishi Kili, jednog dana!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 6.9.2017. at 5:55 PM, manson said:

Ne znam da li je za ovaj ili za vesti topik, ali, jeste li videli cene nove Fieste?

http://ford.rs/library/b2/fe/40/c1/b2fe40c18d13f346cb78fca50cce819c.pdf

Najjeftiniji model 11.600 EUR (i to kao akcijska cena). U 2017. oni prodaju auto bez klime i muzike... za te pare.

jebote oni nisu normalni

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

opet će se naći neki papani da kupe, sa objašnjenjem "novo je novo"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav za forumase koji su jos tu. : ) Sta je ok uzeti do 5k polovno trenutno, treba mi za voznju po gradu, da odem do prodavnice po namirnice i tako, ne mogu bajsom vise ubise me ledja a i nije kul po snegu... Gledao bih na sajtu mobile.de samo me ogranicava sto moram da uzmem nesto iz okoline grada u kom sam (jer moram nekako da odem po ta kola a nema ko da me odveze lol) pa mi to suzava malo izbor. I ako moze u jednoj recenici na sta da obratim paznju (sem kilometraze koju sam snimio da je u tom cenovnom rangu uglavnom preko 150k) posto se bas ne razumem a prodavca sigurno necu znati pa ne znam ko je i kako vozio taj auto. Hvala unapred ; )

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Johnn1e said:

Pozdrav za forumase koji su jos tu. : ) Sta je ok uzeti do 5k polovno trenutno, treba mi za voznju po gradu, da odem do prodavnice po namirnice i tako, ne mogu bajsom vise ubise me ledja a i nije kul po snegu... Gledao bih na sajtu mobile.de samo me ogranicava sto moram da uzmem nesto iz okoline grada u kom sam (jer moram nekako da odem po ta kola a nema ko da me odveze lol) pa mi to suzava malo izbor. I ako moze u jednoj recenici na sta da obratim paznju (sem kilometraze koju sam snimio da je u tom cenovnom rangu uglavnom preko 150k) posto se bas ne razumem a prodavca sigurno necu znati pa ne znam ko je i kako vozio taj auto. Hvala unapred ; )

uzmi ovo https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11400681/renault-clio-12b-dinamic

[8D]

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, FATA said:

Ako ti je prvi auto nemoj dva puta da da razmisljas,  fiat punto 1.9mj ol d vej. Ako bi pak nesto drugacije, onda neki leon ili mozda golf. Oba izgledaju vrhunski i mogu da se muvaju po gradu

Edesi Fatalko o/ Jeste prvi koji ja kupujem, ali sam vozio tri firmina punta i reko nesto cu drugo duzmem!

22 minutes ago, mohr said:

najgori auto koji sam probao,prava neudobna sklopocija,drugar ga ima,raspada se :D

Sta znam, nisam ekspert ko sto rekoh al posle moje Lade i Punta, Panda je letela! :D

Link to comment
Share on other sites

tesko ces u njemackoj za <5000 naci polo, a kamoli golf - mozda zvucim suludo, ali gledao sam dok sab bio u tripu da kupim nesto po belgiji/holandiji/nemackoj - osim ako neces preko 15 god star auto

Do 10 godina i u ok stanju - punto, klio, korsa, korejac neki su bili dosta cesti, a ovde je najoptimalniji kolko meni deluje u tom rangu bio C3.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fiat u nemackoj .. gtfo

proveri oko registracije koje su kategorije tamo, da ne zajebes tipa za 100 kubika ili 2kw i odes u grupu vise.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=254873774&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=27&maxPrice=5000&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&transmissions=MANUAL_GEAR

Ja bi ovako nesto recimo. Ako ces voziti autobahn varijante , ovaj iznad je govnjava opcija , gledaj onda 1.9/2.0tdi , 1.6tdi je los

Generalno preporuke , benzinca pre nego dizela ako ne vozis puno i gradska voznja ti treba najvise. atmosferski pre nego turbo ako je stariji auto, jer ima manje stvari da crkne, doduse ima malo jacu potrosnju obicno.

4/5 vrata pre nego 2/3 iako si mozda single, jer ih je lakse prodati posle.

beli,crni, 50 shades of gray i crveni, ostalo ces djoku zavaljati za normalne pare.

ako ti je budzet 5k, auto moze da bude max 4k , 1k ce otici na registraciju, osiguranje , stek za popravke i servis koji ces da uradis pa makar lik rekao da ga je bas juce uradio.

ako se ne razumes u kola uopste ili povedi nekoga ko se razume, ili gledaj toga koji prodaje umesto auto, neke opste smernice ti nece pomoci kad nemas reper sta je normalno i znanje sta je sta..

ako nadjes nesto baci na topic pa moze neko da pogleda bar slike/combo i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Johnn1e said:

Edesi Fatalko o/ Jeste prvi koji ja kupujem, ali sam vozio tri firmina punta i reko nesto cu drugo duzmem!

Sta znam, nisam ekspert ko sto rekoh al posle moje Lade i Punta, Panda je letela! :D

Desi ga Dzoni \o Nisam ispratio da si zagermanijao! U principu kod auta ti je macka u dzaku, kad kupujes od nekoga koga poznajes i dalje je macka samo manja, tako da bih ti savetovao da kupis od nekog koga poznajes  :-) Sa obzirom na to da je tako nesto malo verovatno, mozda ti je pametnije da jos malo furas kicma trans pa dasledece godine uzmes nesto bolje. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Junkie said:

fiat u nemackoj .. gtfo

Hvala Junkie na svim savetima, ako nadjem nesto pusticu ovde link.

59 minutes ago, FATA said:

Sa obzirom na to da je tako nesto malo verovatno, mozda ti je pametnije da jos malo furas kicma trans pa dasledece godine uzmes nesto bolje. 

Izgleda da cu morati da promenim cenovni rang koji gledam, al do tad ce i proci zima pa cu moci nazad na bajs. :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

Pa nije bas tako Igore, imas na mobil.de golfove 2010. recimo za 5k...

ja ih nijesam nalazio. 2008+ golfovi da ista valjaju, ispod 100k km i da ne deluju sumnljivo su bili 8k +
Ne znam, verovatno moze nesto kod turaka da se nadje :D

28 minutes ago, Johnn1e said:

Izgleda da cu morati da promenim cenovni rang koji gledam, al do tad ce i proci zima pa cu moci nazad na bajs. :)

Kupi elektricni bajs.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...