Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Pozdrav, hteo bih da kupim kola. Budzet mi je oko 6.000e. Hteo bih mali automobil, neki hatchback recimo, sa dobrim ubrzanjem i veoma pouzdan na putu, posto vozim prilicno agresivno i stalno obilazim ljude ispred sebe. naravno, bilo bi lepo i da je udoban i da ne trosi mnogo na auto-putu (vozim ~140 na autoputu pa ne bih nesto sto ce biti na 4500 obrtaja pri toj brzini) . treba mi pre svega za vikend izlete. cena delova, i odrzavanja mi nije problem. i vise bih voleo da je u kabini komforno nego da ima 200 ks, ali u isto vreme, ne bih ni nesto sto mi treba pola minuta da obidjem coveka ispred. ne razumem se u automobile ama bas uopste, tako da izvinite ako sam nesto lupio :) treba mi preporuka . ne znam jesu potrebne jos neke informacije.. hvala!

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

A3 naravno, to je bolja verzija Golfa :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, hteo bih da kupim kola. Budzet mi je oko 6.000e. Hteo bih mali automobil, neki hatchback recimo, sa dobrim ubrzanjem i veoma pouzdan na putu, posto vozim prilicno agresivno i stalno obilazim ljude ispred sebe. naravno, bilo bi lepo i da je udoban i da ne trosi mnogo na auto-putu (vozim ~140 na autoputu pa ne bih nesto sto ce biti na 4500 obrtaja pri toj brzini) . treba mi pre svega za vikend izlete. cena delova, i odrzavanja mi nije problem. i vise bih voleo da je u kabini komforno nego da ima 200 ks, ali u isto vreme, ne bih ni nesto sto mi treba pola minuta da obidjem coveka ispred. ne razumem se u automobile ama bas uopste, tako da izvinite ako sam nesto lupio :) treba mi preporuka . ne znam jesu potrebne jos neke informacije.. hvala!

 

meni ovo odzvanja u glavi i dalje :c

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

meni ovo odzvanja u glavi i dalje :c

 

ne vozim kao mentol, nego 80-90 (van grada, posto po gradu obicno ne vozim), a to je obicno brze od toga koliko voze drugi, pa onda stalno moram da obilazim. nemam neki macho trip, nego se jednostavno sav uzvrtim kad vozim iza nekog ko ide 60 na regionalnom putu

  • Downvote (-1) 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Pa uzmi Golfa kao sto rece covek i Bog da te vidi :)

 

Mozda ako hoces neki smislen odgovor da das malo vise nekih informacija, tipa sta si do sada vozio, sta ti se na tome svidja ili ne svidja, opis "hteo bih hatchbak do 6.000" je u najmanju ruku presirok :) Plus sto u sustini mnogo vise zavisi kakav konkretan primerak nadjes, zasta ti opet treba dobar i proveren majstor da ga realno pregleda pre kupovine. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ok :) pa do sad sam vоzio yaris-a (mislim 2009.) , i on mi je bio super, jedino sto je jako sporo ubrzavao kad stisnem gas, pa cesto nisam mogao preticati kada je guzva u suprotnom smeru. mislim da je bio 1.0 ili 1.1 motor (firmin auto) , sto, gledajuci njihove modele znaci da je imao max 8x ks (mislim da proizvode model sa 64ks i 8xks, sa tom zapreminom motora).. mislim da ima i "jacih" yarisa, ali su oni 8k+ koliko sam gledao

hvala na savetu za golf , onda cu razmisljati u tom smeru :)

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

da bi se time baktao u srbiji moraš da budeš baš entuzijasta jer nema ni delova ni stručnih majstora. primer: ja sam se ovih dana baktao sa mnogo modernijim i manje egzotičnim automatikom i na kraju nisam našao nikoga ko će ga popraviti za iole razumne pare nego sam od šapčana kupio ceo menjač, a XJ nije postojao u manuelnoj verziji koliko znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...