Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

48 minutes ago, Dule_smor said:

Hehe...inace drugar gleda da kupi neki manji auto, to mu je prvi pa smo obisli par placeva...glupo je sto auto ne moze da se isproba i provoza jer nema tablice...cak ako hoces da ga pogleda neki tvoj majstor moras da ga slepas do njega lol

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Ja sam dole u S-auto uzeo jedan auto, blizu luke, a drugar u onom beoafrika ili kako god na nbgd i u oba slučaja su opušteno dali da se provozaju kola tu okolo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Razmisljam se da stavim mog Balena u oglase pa rekoh da pogledam, ima samo 4 karavana na prodaju na onom sajtu. I dal je moguce da je tolika razlika u ceni za ove 4x4 modele, tj da likovi traze duplo vise para. Ova prva dva jesu 3-4 god mladji i 4x4 pa kao ajde, al opet mislim da je preterana cena. Al ovaj treci em je slabiji motor 1.3, em je najvise presao, a lik trazi 1500. Moj je model kao ovaj najjeftiniji tj. cetvrti, jedino mu je malo ostecen prednji branik i nema TNG. Jel realno da ga prodam za soma evra sa jos 4 zimske gume i felnama i koju cenu da stavim u oglas da bih izvukao tu hiljadarku?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?submit_1=&brand=2099&model=2124&price_from=&price_to=&year_from=&year_to=&chassis[]=278&door_num=&without_price=1&date_limit=&showOldNew=all&modeltxt=&engine_volume_from=&engine_volume_to=&power_from=&power_to=&mileage_from=&mileage_to=&emission_class=&seat_num=&wheel_side=&registration=&country=&city=&page=&sort=

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa jbga, svakom polovnom autu moze a se nadje mana. Ovaj moj je cuknut malo spreda i izgreban/uljubljan na par mesta, naprslo stop svetlo i tako. Al zato je stvarno redovno odrzavan, ulje i filtere stalno menjam, zamenjeni dobosi, diskovi, paknovi, plocice, lamela, dizne, pumpa za gorivo i jos brdo stvari. Presao 184.000, '97, 1.6 glx 16v, pored seta felni i guma dobijete i lavlju kandzu gratis, mislim da je 1150 realna cena!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
koja osiguravajuca kuca je ok za kasko ?
imam ponudu od generali najbolju ali sam cuo neke komentare da su postali prekomplikovani (sta god to znacilo) 
neka iskustva ?


Moj surak je pre oko godinu dana imao pakao sa njima kad ga je udario lik sa Generali obaveznim osiguranjem, tipa jedva je izvukao tipa 80% stete popravljano po bukvalno najpovoljnijim uslovima (mator auto, polovni delovi i sl). Plus je to bilo posle fazon dve zalbe i ko zna cega. E sad za kasko bi trebalo da funkcioniše za nov auto ono odvezes ga u ovlašćeni servis i oni to zavrse s osiguranjem, ali kazem ovo s obaveznim im je bukvalno pakleno loše tako da ih ja ne bih preporučio.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 30.6.2017. at 2:27 PM, G!!! said:

ok hvala

 

@Mawtchie da vidim i amss ima kasko ali ne znam da li iko koristi :)

NIsam ni ja, ali u martu, oko Sajma su:

  1. bili najjeftiniji bez ucesca,
  2. davali su njihovo medjunarodno clanstvo gratis (inace je 2000 RSD),
  3. 12 rata otplata (nisu sve kuce nudile).

Kako citam na njihovom sajtu, 2. i 3. jos daju, a za cenu moras da im posaljes konkretne podatke o vozilu. U mom slucaju su bili, koliko se secam dobijenih ponuda, 10000 RSD jeftiniji od Uniqa i skoro 20000 od Generali, a koji nude iskljucivo kasko sa ucescem (5 ili 10%). U pitanju je potpuni kasko, nista lite, delimican i sl.

Link to comment
Share on other sites

Globos za koji nisam ni znao da postoji dok mi nisu dali u paketu kad sam uzimao kola. Cenovno su bili tu negde sa drugima, kancelarije su im Ozren soldatovic stil sa onim kožnim foteljama i stonim kalendarom itd u salonskom stanu :))

Ali sam otišao tamo kad sam skupio kojekakve ogrebotine, udubljenja, puknute "macije oči", ulubljen auspuh i još ponešto i ufotkali sve, otišao u deltu, ovi popravili, ovi platili i to je to. Bez nekih vecih problema. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...