Jump to content

Scrolls konačno kao beta od sledeće nedelje


rur_bot

Recommended Posts

Mojang, kompanija koja je napravila legendarni Minecraft, a sada i filijala Microsofta najavila je da će sledeće nedelje početi beta za dugo iščekivanu card collectible igru, Scrolls.

Pošto će igra biti free-to-play postoji doza straha da će igra postati pay-to-win ali iz Mojanga stižu dobre vesti. Naime, em što će igrači biti ograničeni na količinu novca koji će moći da potroše u igri, em će sav sadržaj biti dostupan za kupovinu preko in-game zlata koje će se razumno brzo i količinski dovoljno dobijati.

U svakom slučaju jedva čekamo da probamo, a jamačno se nadamo da u Mojangu i Microsoftu nisu toliko gramzivi na pare da ne bismo dobili još jedan užas ala EA-nog Dungeon Keeper-a.

http://klanrur.rs/2014/12/06/scrolls-konacno-kao-beta-od-sledece-nedelje/' send='true' layout='button_count' show_faces='true' width='450' height='65' action='like' colorscheme='light' font='lucida grande'>

Pročitajte na sajtu!

group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

mislio sam da je do sad bila beta a da je sad ovo kancno full release?

 

Mi smo dobili informaciju da je u pitanju još uvek beta - međutim vidim sad na raznim sajtovima oprečne informacije da 11. decembra treba da se pojavi full verzija.

 

Izvinjavam se zbog greške jer kako su lagali mene...itd itd. Videćemo 11. šta su zapravo zakuvali i koju oznaku će igra da nosi. :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...